Ana SayfaBanka İş İlanlarıTürkiye İş Bankası Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımları Yapacağını Duyurdu! Son Başvuru...

Türkiye İş Bankası Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımları Yapacağını Duyurdu! Son Başvuru 31 Temmuz’da!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye İş Bankası, bünyelerinde istihdam etmek için kendi internet sitesinden Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımları yapacağını duyurdu.

31 Temmuz Pazartesi günü saat 18.00’da sonra erecek olan banka personel alımları için başvurular bankanın kendi internet sitesinden gerçekleşmektedir.

İstanbul’da Türkiye İş Bankası şubeleri için personel alımları yapılıp, kriterlere uygun olan adaylar sınava davet edilecektir. Banka sınavları İstanbul’da olacaktır.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilci alımları için bireylerin bankacılık sektörüne ilişkin bölümlerden mezun olmaları istenmektedir. Bunlar; Bankacılık, Sigortacılık, Hukuk, İktisat, İşletme, Ekonomi, Maliye, Matematik, Muhasebe, Finans, Sermaye Piyasası ve benzeri gibidir.

Aynı zamanda adayların İstanbul’da ikamet ediyor olmaları ve 7 Ağustos 1987 tarihi ve sonraki tarihlerde doğmuş olmaları talep edilmektedir.

Erkek adayların askerliklerini yapmış ya da muaf tutulmuş olmaları yahut 2018 yılı Kasım ayına kadar tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Tüm adayların Türkiye İş Bankası’nın önceki dönemlerde düzenlediği Memur, Operasyon Destek Elemanı, Operasyon Elemanı ya da Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi biri ya da birkaçının mülakat ve değerlendirme merkezi aşamalarında başarısız olunmamış olması istenmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı kriteri sunulup, yabancı uyruklu kişilerin yaptığı banka iş başvuruları kabul edilmeyecektir.

Kriterlere uygun olanlarla banka iletişime geçecektir. Bu kapsamda önemli bir duyuru yapılmıştır. Kriterlere uygun olmayan adaylar ile iletişme geçilmeyecektir. Sonraki aşamada ise sınavlara davet için bilgilendirme yapılacaktır. Banka sınavı ile ilgili tüm duyurular 2 Ağustos 2017 Çarşamba günü saat 18.00’den sonra gerçekleştirilecektir. Duyurular iş başvuru formunda bulunan başvuru durum takipten gerçekleşecektir.

Türkiye İş Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Documents/T_is_bankasi_cagri_merkezi_memur_alim_sinavi_bros%C3%BCr%C3%BC.pdf

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.