Türkiye İş Bankası, bünyelerinde istihdam etmek için kendi internet sitesinden Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımları yapacağını duyurdu.

31 Temmuz Pazartesi günü saat 18.00’da sonra erecek olan banka personel alımları için başvurular bankanın kendi internet sitesinden gerçekleşmektedir.

İstanbul’da Türkiye İş Bankası şubeleri için personel alımları yapılıp, kriterlere uygun olan adaylar sınava davet edilecektir. Banka sınavları İstanbul’da olacaktır.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilci alımları için bireylerin bankacılık sektörüne ilişkin bölümlerden mezun olmaları istenmektedir. Bunlar; Bankacılık, Sigortacılık, Hukuk, İktisat, İşletme, Ekonomi, Maliye, Matematik, Muhasebe, Finans, Sermaye Piyasası ve benzeri gibidir.

Aynı zamanda adayların İstanbul’da ikamet ediyor olmaları ve 7 Ağustos 1987 tarihi ve sonraki tarihlerde doğmuş olmaları talep edilmektedir.

Erkek adayların askerliklerini yapmış ya da muaf tutulmuş olmaları yahut 2018 yılı Kasım ayına kadar tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Tüm adayların Türkiye İş Bankası’nın önceki dönemlerde düzenlediği Memur, Operasyon Destek Elemanı, Operasyon Elemanı ya da Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi biri ya da birkaçının mülakat ve değerlendirme merkezi aşamalarında başarısız olunmamış olması istenmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı kriteri sunulup, yabancı uyruklu kişilerin yaptığı banka iş başvuruları kabul edilmeyecektir.

Kriterlere uygun olanlarla banka iletişime geçecektir. Bu kapsamda önemli bir duyuru yapılmıştır. Kriterlere uygun olmayan adaylar ile iletişme geçilmeyecektir. Sonraki aşamada ise sınavlara davet için bilgilendirme yapılacaktır. Banka sınavı ile ilgili tüm duyurular 2 Ağustos 2017 Çarşamba günü saat 18.00’den sonra gerçekleştirilecektir. Duyurular iş başvuru formunda bulunan başvuru durum takipten gerçekleşecektir.

Türkiye İş Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Documents/T_is_bankasi_cagri_merkezi_memur_alim_sinavi_bros%C3%BCr%C3%BC.pdf

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın