Burgan Bank, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte 48 aya kadar uzunan uzun vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz acil nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

Yaz döneminde ihtiyaç duyacağınız tüm nakit desteğini ön kefil şartı ve teminat aramadan temin etmenize olanak sağlayan Burgan Bank, tercih edeceğiniz vade süresi için özel belirlenen avantajlı faiz oranları ile birlikte ödeme planınızı oluşturuyor. Aylık gelir durumunuza göre özenle oluşturulan ödeme planı sayesinde, rahat bir kredi ödemesi gerçekleştirmenize de olanak sağlıyor.

Burgan Bank, şubeleri vasıtası ile ihtiyaç kredisi başvurularını kabul ederken, aynı zamanda internet sitesi, internet bankacılığı ve cep şube üzerinden gerçekleştirilen ihtiyaç kredisi başvuruları için de hızlı bir sonuçlandırma süreci işletiyor. Burgan Bank şubesine giderek gerçekleştireceğiniz ihtiyaç kredisi başvurusu için yanınızda mutlaka nüfus cüzdanınızın, aylık gelir durumunuzu gösteren, çalışma durumunuza ya da emeklilik durumunuza göre düzenlenmiş gelir belgenizin ve adres teyit sistemi için de ikâmet ettiğiniz adresi gösteren, adınıza son 2 ay içerisinde düzenlenmiş elektrik, doğalgaz, telefon ya da su faturasının yanınızda bulunmasını talep ediyor. İnternet üzerinden gerçekleştireceğiniz online kredi başvuruları için de T. C. kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız yeterli oluyor.

Burgan Bank 5.000 TL Kredi Ödeme Planı

Burgan Bank’tan çekeceğiniz 5 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için 24 ay vade seçeneğinde uygulanacak aylık ihtiyaç kredisi faiz oranları oranı yüzde 1,36’ya tekabül ederken, aylık yapacağınız kredi ödemeleri için eşit taksit tutarı da 253 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Burgan Bank şubesine giderek, ihtiyaç kredisi için kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın