Yapı Kredi Bankası, engelli kadrolarına banka personel alımları yapıyor.

6 farklı şubesinde İdari İşler ve Operasyon departmanı için  Ofis Destek Yetkilisi alımları gerçekleştiren Yapı Kredi Bankası en az lise mezunu banka personel alımları gerçekleştirecek.

Banka İş İlanı Detayları

Tam zamanlı istihdam olanağı sağlanacak olan adaylar için belli bir kaç kriterler sunulmuştur. Kriterler sağlayan adaylar ile iletişime geçilip, bilgilendirme yapılacaktır.

Ofis Destek Yetkilisi pozisyonu için iş tecrübesi aranmamaktadır. Bankacılık sektöründe önceki dönemlerinde deneyim sahibi olmamış bireylerin başvuruları da değerlendirilecektir.

11 Eylül 2017 Pazartesi günü sona erecek olan söz konusu banka iş ilanı için en az lise mezunu olmak yeterlidir. Ancak 35 yaş kriteri sunulmuştur. Yani 35 ve üzeri yaşlarda bulunan kişilerin banka iş başvuruları kabul edilmeyecektir.

Aynı zamanda adayların Türkiye İş Kurumu’nda kayıtlı ve kanun gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilmesi için  gerekli olan belgelerinin bulunulması talep edilmektedir.

İnsan ilişkilerine, iş sorumluluğuna, sorumlulukların zamanında yerine getirilmesine çok önem veren banka benzer şekilde iş ilanı başvuru yapacak bireylerin de aynı özveriyi göstermelerini istemektedir.

Prezantabl, güler yüzlülük, bankacılık sektöründe kariyer hedefleme, sektörde çalışmaya isteklerinin olması, ekip çalışmalarında uyum ve başarı gösterilmesi talep edilmektedir.

Şubelerini her geçen gün artırarak müşterilerine daha iyi hizmet sunmak isteyen, buna paralel olarak da kadrolarını genişleten, çalışanlarının kendilerini geliştirebilmeleri için yardımcı olan Yapı Kredi Bankası, İstanbul Kadıköy, Rıhtım, Avrupa ve Anadolu Yakası, Antalya Teomanpaşa, Manisa Salihli’deki şubeleri için Ofis Destek Yetkilisi alımları yapacak.

Yapı Kredi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurularına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz

http://www.kariyer.net/yapi-kredi-is-ilanlari-c2108-p12166/

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın