Ana SayfaBanka İş İlanlarıBurgan Bank, Öğrenci ya da Yeni Mezun İnsan Kaynakları Stajyer Alımı Gerçekleştirecek!

Burgan Bank, Öğrenci ya da Yeni Mezun İnsan Kaynakları Stajyer Alımı Gerçekleştirecek!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Burgan Bank, İnsan Kaynakları grubunda istihdam etmek için İnsan Kaynakları Stajyeri alımı yapacağını duyurdu.

Kadrolarında istihdam edecek stajyer aradıklarının duyurusunu yapan Burgan Bank, üniversite öğrencisi ya da üniversiteden mezun olmuş stajyer alımları yapacak.

İstanbul Avrupa yakasındaki şubesinde istihdam olanağı sağlanıp, bankacılık alanında deneyim aranmamaktadır.

İnsan kaynakları birimindeki tüm faaliyetlere yardımcı olunması, İnsan Kaynaklarındaki operasyonel  süreçlerinin takiplerinin yapılması, dosyalama, belgeleme ve evrakların takipleri ve sistemde yer alan bilgilerin güncellemelerinin gerçekleştirilmesi için alım yapılacak olan İnsan Kaynakları Stajyerinin ilgili bölümlerde okumaları ya da ilgili bölümlerden mezun olmaları istenmektedir. Bu bölümler; İşletme, Endüstri Mühendisliği, Endüstri İlişkileri, Çalışma Ekonomisi ve benzeri gibi bölümlerdir. Eğer öğrenci adaylar başvuruda bulunacaksa  3. sınıf ya da 4. sınıf olunması talep edilmektedir. Ayrıca öğrenci adayların devamlılık zorunluluklarının bulunmaması istenmektedir. Çünkü adaylar haftanın 5 günü istihdam edilecekler. İşe geç gelme, eksik gün gelme ve benzeri gibi problemler istemeyen Burgan Bank, aynı zamanda ulaşım problemlerinin de olmamasını istemektedir.

İngilizce bilgisi olan, önceki dönemlerinde insan kaynakları alanında staj yapmış ya da çalışmış, deneyim sahibi olan kişilerin başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır. Bu nedenle CV’lerin detaylı bir şekilde yazılması gerekmektedir.

Aynı zamanda MS Office program bilgisi, programlara hakimlik, hızlı kullanabilme gibi nitelikler arayan banka, insan kaynakları alanında kariyer planı olan, söz konusu alanda çalışma isteği olan, gelişime ve öğrenmeye her zaman açık olan adayların başvurularını değerlendirecektir.

Burgan Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-insan-kaynaklari-stajyeri-1357723? 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.