Burgan Bank, İnsan Kaynakları grubunda istihdam etmek için İnsan Kaynakları Stajyeri alımı yapacağını duyurdu.

Kadrolarında istihdam edecek stajyer aradıklarının duyurusunu yapan Burgan Bank, üniversite öğrencisi ya da üniversiteden mezun olmuş stajyer alımları yapacak.

İstanbul Avrupa yakasındaki şubesinde istihdam olanağı sağlanıp, bankacılık alanında deneyim aranmamaktadır.

İnsan kaynakları birimindeki tüm faaliyetlere yardımcı olunması, İnsan Kaynaklarındaki operasyonel  süreçlerinin takiplerinin yapılması, dosyalama, belgeleme ve evrakların takipleri ve sistemde yer alan bilgilerin güncellemelerinin gerçekleştirilmesi için alım yapılacak olan İnsan Kaynakları Stajyerinin ilgili bölümlerde okumaları ya da ilgili bölümlerden mezun olmaları istenmektedir. Bu bölümler; İşletme, Endüstri Mühendisliği, Endüstri İlişkileri, Çalışma Ekonomisi ve benzeri gibi bölümlerdir. Eğer öğrenci adaylar başvuruda bulunacaksa  3. sınıf ya da 4. sınıf olunması talep edilmektedir. Ayrıca öğrenci adayların devamlılık zorunluluklarının bulunmaması istenmektedir. Çünkü adaylar haftanın 5 günü istihdam edilecekler. İşe geç gelme, eksik gün gelme ve benzeri gibi problemler istemeyen Burgan Bank, aynı zamanda ulaşım problemlerinin de olmamasını istemektedir.

İngilizce bilgisi olan, önceki dönemlerinde insan kaynakları alanında staj yapmış ya da çalışmış, deneyim sahibi olan kişilerin başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır. Bu nedenle CV’lerin detaylı bir şekilde yazılması gerekmektedir.

Aynı zamanda MS Office program bilgisi, programlara hakimlik, hızlı kullanabilme gibi nitelikler arayan banka, insan kaynakları alanında kariyer planı olan, söz konusu alanda çalışma isteği olan, gelişime ve öğrenmeye her zaman açık olan adayların başvurularını değerlendirecektir.

Burgan Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-insan-kaynaklari-stajyeri-1357723? 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın