Faizsiz bankacılık sektöründe hizmet veren Kuveyt Türk Katılım Bankası, katılım bankacılığı alanında çalışmak isteyen engelli bireylere şubelerinde istihdam kapısı açıyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası engelli banka personel alımları yapıyor.

İzmir ve İstanbul’da Kuveyt Türk şubelerinde istihdam etmek için alım yapılan banka personellere bir takım şartlar sunuluyor. Şartlara en uygun adaylar ile banka iletişime geçiyor.

Tam zamanlı istihdam olanağı sağlanan engelli personellerin en az lise mezunu olmaları yeterli oluyor. Ancak üniversite mezunu olan bireylerin banka iş başvuruları ön değerlendirme kapsamında değerlendirilecektir.

Yine faizsiz bankacılık alanında tecrübe aranmasa da önceki dönemlerinde katılım bankacılığı alanında çalışmış, katılım bankacılığı hakkında deneyim sahibi olan bireylerin başvuruları ön değerlendirmeye alınıyor.

Müşterilerini önemseyen, müşterilerine özel ürünler sunan, müşteri ve sonuç odaklı çalışan Kuveyt Türk Katılım Bankası, benzer şekilde alım yapacağı personellerin de aynı performansı göstermelerini istiyor. Katılım bankacılığı alanında kariyer hedefleyen çalışanlarına çeşitli imkanlar sağlayan banka, tüm çalışanlarının başarı odaklı çalışmalarını, ekip çalışmalarında da başarılı olmalarını, ekip çalışmalarında uyumlu olmalarını, insan ilişkilerine önem vermelerini, insan ilişkilerinde her zaman güler yüzlü olmalarını istiyor.

Etkin iletişim yeteneği, diksiyonun düzgün kullanılmasına önem veren banka, çalışanlarının da önem vermesini, başvuruda bulunacak tüm erkek adayların ise askerliklerini yapmış ya da muaf tutulmuş olmalarını istiyor.

İzmir için engelli personel alımları 5 Ağustos 2017 Cumartesi günü, İstanbul engelli banka personel alımları için 7 Ağustos 2017 Pazartesi günü başvurular sona eriyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Banka Personel Alımları:

http://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-engelli-personel-istanbul-1731533?

İzmir Banka Personel Alımları:

http://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-engelli-personel-izmir-1725734?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın