Ana SayfaBanka İş İlanlarıKuveyt Türk, Engelli Kadrolarına En Az Lise Mezunu Personel Alımları Yapıyor!

Kuveyt Türk, Engelli Kadrolarına En Az Lise Mezunu Personel Alımları Yapıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Faizsiz bankacılık sektöründe hizmet veren Kuveyt Türk Katılım Bankası, katılım bankacılığı alanında çalışmak isteyen engelli bireylere şubelerinde istihdam kapısı açıyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası engelli banka personel alımları yapıyor.

İzmir ve İstanbul’da Kuveyt Türk şubelerinde istihdam etmek için alım yapılan banka personellere bir takım şartlar sunuluyor. Şartlara en uygun adaylar ile banka iletişime geçiyor.

Tam zamanlı istihdam olanağı sağlanan engelli personellerin en az lise mezunu olmaları yeterli oluyor. Ancak üniversite mezunu olan bireylerin banka iş başvuruları ön değerlendirme kapsamında değerlendirilecektir.

Yine faizsiz bankacılık alanında tecrübe aranmasa da önceki dönemlerinde katılım bankacılığı alanında çalışmış, katılım bankacılığı hakkında deneyim sahibi olan bireylerin başvuruları ön değerlendirmeye alınıyor.

Müşterilerini önemseyen, müşterilerine özel ürünler sunan, müşteri ve sonuç odaklı çalışan Kuveyt Türk Katılım Bankası, benzer şekilde alım yapacağı personellerin de aynı performansı göstermelerini istiyor. Katılım bankacılığı alanında kariyer hedefleyen çalışanlarına çeşitli imkanlar sağlayan banka, tüm çalışanlarının başarı odaklı çalışmalarını, ekip çalışmalarında da başarılı olmalarını, ekip çalışmalarında uyumlu olmalarını, insan ilişkilerine önem vermelerini, insan ilişkilerinde her zaman güler yüzlü olmalarını istiyor.

Etkin iletişim yeteneği, diksiyonun düzgün kullanılmasına önem veren banka, çalışanlarının da önem vermesini, başvuruda bulunacak tüm erkek adayların ise askerliklerini yapmış ya da muaf tutulmuş olmalarını istiyor.

İzmir için engelli personel alımları 5 Ağustos 2017 Cumartesi günü, İstanbul engelli banka personel alımları için 7 Ağustos 2017 Pazartesi günü başvurular sona eriyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Banka Personel Alımları:

http://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-engelli-personel-istanbul-1731533?

İzmir Banka Personel Alımları:

http://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-engelli-personel-izmir-1725734?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.