Burgan Bank, en az ön lisans mezunu banka personel alımları yapıyor.

Burgan Bank, Direkt Satış Temsilcisi alımları gerçekleştirecek.

Söz konusu banka iş ilanı için hem yeni mezun hem de deneyimli personel alımları yapılacak. Bu nedenle başvuru yapacak tüm adayların CV’lerinde deneyimliliklerini belirtmeleri gerekmektedir.

Yeni Mezun Banka Personel Alımları

Yeni mezun Satış Temsilcisi alımlarında en az Meslek Yüksek Okulu mezunu olunması talep ediliyor. Ancak lisans mezunu olup başvuruda bulunan adayların başvuruları ön değerlendirme kapsamında bulunacaktır.

Burgan Bank bünyesinde istihdam edeceği tüm adayların kendilerine güvenmelerini, her zaman aktif olmalarını, ikna yeteneklerinin gelişmiş olmasını istemektedir. Diksiyona da bir o kadar önem veren banka, çalışanlarının insan ilişkilerine de önem verip, tüm çalışanlarının güler yüzlü olmasını, müşterileri ile iyi iletişim kurmalarını, müşteri ve sonuç odaklı çalışmalarını istiyor.

Ofis dışında yani sahada istihdam edilecek adayların hem değişken çalışma saatlerine, hem de saha da çalışmaya uyum sağlamaları isteniyor. Tüm banka iş başvurusu yapacak erkek adayların askerliklerini yapmış ya da tecil ettirmiş olmaları talep ediliyor.

Tecrübeli Satış Temsilcisi Alımları

Tecrübeli banka personel alımlarında da yine en az Meslek Yüksek Okulu mezunu olunması talep edilse de lisans mezunu olanların başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır. Diğer aranan tüm kriterler aynı olmaktadır. Bu kriterlere ek olarak aranan diğer şartlar ise;

  • Tüm adayların saha satış bölümünde en az 3 sene çalışmış ve tecrübe kazanmış olmaları isteniyor.
  • Bireysel Emeklilik Sertifikasının alınmış olması gerekiyor.

Burgan Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Yeni Mezun:

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-yeni-mezun-direkt-satis-temsilcisi-1829489?

Tecrübeli Personel Alımı:

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-direkt-satis-temsilcisi-istanbul-avrupa-1828108?

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-direkt-satis-temsilcisi-istanbul-asya-1827951?

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-direkt-satis-temsilcisi-ankara-1658931?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın