İş Bankası’ndan 5.000 TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi!

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye İş Bankası’ndan yaz dönemine özel avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyası temin ederek, tüm harcamalarınız ve alışverişleriniz için gerekli olan nakit desteğini avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları eşliğinde temin etmenize olanak sağlıyor.

Türkiye İş Bankası, hane halkı içerisinde kişi başına düşen aylık gelir miktarının en fazla yarısına tekabül edecek tutarlarda kredi taksitlendirmesi yapıyor. Örneğin kişi başına 700 Türk Lirası tutarında gelir bulunan bir aile bireyinin temin edeceği ihtiyaç kredisi en fazla aylık 350 Türk Lirası tutarında taksit tutarına sahip olabilmektedir. Bu durumda da 48 ay vade seçeneğinde geri ödenecek toplam tutar 16 bin 800 Türk Lirası olup, faiz oranı ve diğer masraflar ile birlikte temin edilebilecek nakit miktarı 14 bin Türk Lirası ila 15 bin Türk Lirası arasında farklılık gösterecektir.

Türkiye İş Bankası, ihtiyaç kredisi temini aşamasında oldukça çeşitli kredi başvuru kanalları sunuyor. Sunulan bu kanallar arasında mobil bankacılık üzerinden kredi başvurusu, internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu, ATM’ler vasıtası ile kredi başvurusu, müşteri hizmetlerini arayarak kredi başvurusu ve size en yakın şubeye giderek kredi başvurusu seçenekleri yer alıyor.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Memur Alımları! Son Başvuru 15 Ağustos!

Türkiye İş Bankası 5 bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Türkiye İş Bankası, 3 ay ila 48 ay arasında tercih edeceğiniz bir vade seçeneğine göre ödeme planı hazırlıyor. Kişinin kredi notuna, gelir durumuna ve talep ettiği ihtiyaç kredisi miktarına göre farklılık gösterebilen faiz oranları, aylık yüzde 1,48’den başlayan oranlara tekabül ediyor.

İş Bankası’ndan temin edeceğiniz 5 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi için 24 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde aylık uygulanacak sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,48 olurken, ödeme yapacağınız aylık taksit tutarları da 257 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Diğer bankaların kredilerini ve kredi hesaplarına göz atmak için sitemizde yer alan Krediler menüsüne göz atabilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...