Ana SayfaKredilerİş Bankası’ndan 5.000 TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi!

İş Bankası’ndan 5.000 TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye İş Bankası’ndan yaz dönemine özel avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyası temin ederek, tüm harcamalarınız ve alışverişleriniz için gerekli olan nakit desteğini avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları eşliğinde temin etmenize olanak sağlıyor.

Türkiye İş Bankası, hane halkı içerisinde kişi başına düşen aylık gelir miktarının en fazla yarısına tekabül edecek tutarlarda kredi taksitlendirmesi yapıyor. Örneğin kişi başına 700 Türk Lirası tutarında gelir bulunan bir aile bireyinin temin edeceği ihtiyaç kredisi en fazla aylık 350 Türk Lirası tutarında taksit tutarına sahip olabilmektedir. Bu durumda da 48 ay vade seçeneğinde geri ödenecek toplam tutar 16 bin 800 Türk Lirası olup, faiz oranı ve diğer masraflar ile birlikte temin edilebilecek nakit miktarı 14 bin Türk Lirası ila 15 bin Türk Lirası arasında farklılık gösterecektir.

Türkiye İş Bankası, ihtiyaç kredisi temini aşamasında oldukça çeşitli kredi başvuru kanalları sunuyor. Sunulan bu kanallar arasında mobil bankacılık üzerinden kredi başvurusu, internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu, ATM’ler vasıtası ile kredi başvurusu, müşteri hizmetlerini arayarak kredi başvurusu ve size en yakın şubeye giderek kredi başvurusu seçenekleri yer alıyor.

Türkiye İş Bankası 5 bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Türkiye İş Bankası, 3 ay ila 48 ay arasında tercih edeceğiniz bir vade seçeneğine göre ödeme planı hazırlıyor. Kişinin kredi notuna, gelir durumuna ve talep ettiği ihtiyaç kredisi miktarına göre farklılık gösterebilen faiz oranları, aylık yüzde 1,48’den başlayan oranlara tekabül ediyor.

İş Bankası’ndan temin edeceğiniz 5 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi için 24 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde aylık uygulanacak sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,48 olurken, ödeme yapacağınız aylık taksit tutarları da 257 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Diğer bankaların kredilerini ve kredi hesaplarına göz atmak için sitemizde yer alan Krediler menüsüne göz atabilirsiniz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.