Ana SayfaKredilerTürkiye İş Bankası 2.El Araç Kredisi İmkanı!

Türkiye İş Bankası 2.El Araç Kredisi İmkanı!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

İş Bankası uygun faizli taşıt kredisi imkanı ile sıfır araç almaya maddi durumu el vermeyenlere ikinci el istediği araca sahip olma imkanı tanıyor.

Türkiye İş Bankası bankaların taşıt kredileri içinde tercih edilen kredi seçenekleri arasında yer alıyor. 3 ay ile 48 ay arasında vade imkanı sağlayan bu krediden yararlanmak isteyenlerin alacağı aracın toplam tutarının yüzde 70’, banka tarafından kredi olarak karşılanıyor.

Kefilsiz uygun taşıt kredisi olarak da adlandırılabilen bu kredi ile satın alınan araca teminat olarak banka tarafından kredi ödemesi bitimine kadar rehin koyuluyor. En uygun faizli taşıt kredisi arayanlara uygun olan bu krediye kredi aylık taksitlerine aylık yüzde 1.30 oranında faiz uygulanıyor.

Kredi kullandırımında başlangıçta bir kereye özel toplam kredi tutarı üzerinden yüzde 0.5 oranında kredi tahsis ücreti alınıyor. Ayrıca BSMV de yüzde 5 oranında tahsil ediliyor. İş Bankası uzun avantajlı taşıt kredisi kampanyasında krediye hayat sigortası da yapılıyor. Sigorta tutarı kişinin durumuna, yaşına, cinsiyetine ve kredinin miktarına göre değişkenlik gösteriyor. Şubeden kredi başvurusu şeklinde başvuru yapılabilen bu krediye internet yoluyla online taşıt kredisi başvurusu da yapılıyor.

En avantajlı taşıt kredisi sayılabilecek İş Bankası’nın bu seçeneğine başvuru yapan ve gerekli tüm aşamaları geçerek kredisini kullanan bir müşterinin 10.000 lira tutarında kredi aldığını ve bu tutarı 48 ayda ödeyeceğini düşünülürse; aylık yüzde 1.30 faiz oranı uygulanarak 298 lira kredi taksiti öder. Kredi bitiminde toplam ödenen tutar 12.331,23 liraya tekabül ederken, krediye uygulanan toplam faiz ise 4.281,23 lira olur. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.