Bankalardan Bayrama Özel Kredi Kampanyaları!

0

Kurban Bayramı’nın yaklaşmasından dolayı müşterilerinin nakit ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik bankaların düzenlediği kredi kampanyaları dikkat çekiyor. Bankalar yüzde 0.99 aylık faiz oranlarından başlayan ve 48 ay vade seçenekli kredilerle bayram öncesi müşterilerini mutlu ediyor.

Her bayram öncesinde olduğu gibi yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde de bankalar sundukları çeşitli kredi kampanyaları ile müşterilerinin rahat bir bayram geçirmesi için ellerinden geleni yapıyor. Bankalar tarafından geleneksel hale gelen uygun faizli bayram kredileri için 48 aya varan geri ödeme seçeneği de sunuluyor. 10 gün olan Kurban Bayramı tatili süresince tatil planları yapanlar ya da uzak şehirlerdeki sevdiklerini ziyaret etmek isteyenler bu krediler sayesinde planlarını gerçekleştirebiliyor.

Avantajlı bayram kredisi sunan bankalardan biri olan Vakıfbank da müşterilerini bayram öncesinde mutlu etmek için uygun vade seçenekleri ve yüksek limitli kredi kampanyası düzenledi. Vakıfbank kredi başvurusu yapan kamu çalışanları, emekliler ve özel sektör çalışanları bankanın sunduğu 0.99 faiz oranından faydalanarak 90 bin liraya kadar kredilerini kullanabiliyorlar. Vakıfbank bayrama özel sıfır kilometre araç kredisi ile yine 48 aya varan 250 bin liraya limitle farklı bir kredi seçeneğinden de yararlanabiliyorlar.

Türkiye İş Bankası’nın geleneksel hale getirdiği bireysel bayram kredisi kampanyası ile de çeşitli vade seçenekleri ve değişen kredi tutarları ile 6 Eylül 2017 tarihine kadar İş Bankası kredi başvurusu yaparak nakit sorunlarını çözebiliyorlar. Bu bayram kredisi kampanyası ile 25 bin liraya kadar kredi kullanılabilmekle birlikte, haftanın 7 günü 24 saat boyunca İşCep mobil uygulamasından İş Bankası kredi başvurusu yapılabiliyor.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın