Ana SayfaGündemTürkiye İş Bankası 93 Yaşında!

Türkiye İş Bankası 93 Yaşında!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali kuruluşunun 93. yılını kutlayan banka ile ilgili açıklama yaptı.

Adnan Bali, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşundan bir yıl sonra kurulan Türkiye İş Bankası’nın Mustafa Kemal Atatürk tarafından açıldığını, yüzyıla yakın tarihinde müthiş bir başarı hikayesi olduğunu, kurulduğu günden bugüne kadar büyüme ve yaygınlaşma anlamında çok başarılı bir performans sergilendiğini, bu başarının sadece bankacılık sektöründe değil; sanayi, kültür ve sosyal sorumluluklar gibi pek çok alanda önemli değerler yarattığını, bundan sonra da yaratmaya devam edeceğini söyledi.

İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, bankanın bugün itibariyle 340 milyar liradan fazla bilançosu olduğunu, öz kaynaklarının büyüklüğünün 40 milyar liraya ulaştığını, bu rakamların çok geniş kesimlere dokunan önemli rakamlar olduğunu, İş Bankası’nın değişik bir iş anlayışı olduğunu, insanlarda odluğu gibi kurumların da tarzlarının farklılık gösterebileceğini, Türkiye İş Bankası’nın tarzının da güçlü mali yapısını ülke ekonomisinin yararına kullanmak olduğunu, 93 yıldır bu anlayışla çalışarak bugünlere geldiklerini, İs Bankası’nın kesintisiz finansman desteğinin hane halkına ve ülke ekonomisine katkı sağlayan istihdam ve katma değer olarak devam ettiğini, bankanın bütün teşkilatının emeğiyle bugünlere gelindiğini, Türkiye’nin geçtiği zor dönemlerde de yapıcı bir yaklaşım sergileyerek hep başarıya ulaştıklarını söyledi.

Türkiye İş Bankası’nın hedeflerinden de bahseden Adnan Bali, kısa bir süre önce açıkladıkları 2017 yılının ilk yarısına ait finansal sonuçlarda belirlenen hedeflerin üzerine çıkıldığını, yılın ilk yarısını yüzde 16.5 gibi bir büyüme ile kapattıklarını, amaçladıkları büyümenin büyük bir kısmını 2017 yılının ilk yarısında gerçekleştirmiş olduklarını da sözlerine ekledi. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,215TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.