Türkiye Vakıflar Bankası Bilgi İşlem Merkezi bünyesindeki Sistem Operasyonları departmanında Sistem İzleme ve Merkezi Operasyonlar ekiplerinde görevlendirilmek üzere Sistem Operasyonları Uzmanı personel alımı yapılacak.

Banka Başvuru Şartlarını Bildirdi

Banka tarafından yapılan eleman alımları açıklamasında işe alınacak yeni personellerin vardiyalı sistemde çalışacağı ve bu iş şeklini kabul edecek kişilerin başvuru yapmasının istendiği bildirildi. Tecrübeli adayların başvurularının değerlendirmeye alınacağının da belirtildiği duyuruda yeni personellerin periyodik işlerin çalıştırılması, bankacılık gün sonu işlemleri, uygulama ve sistemlerdeki günlük operasyonların yürütülmesi, istemlerin takibi ve sorunların izlenmesi gibi alanlarda daha önceden deneyim sahibi olmak gibi şartları yerine getiriyor olması gerektiği söylendi.

Vardiyalı Çalışacak Personeller Aranıyor

Vakıfbank iş başvurusu yapacak kişilerin üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren Bilgisayar Öğretmenliği, Matematik, İstatistik ya da 2 yıllık ön lisans eğitimi veren Elektrik, Elektronik, Programcılık ve Bilgisayar bölümlerinden mezun olmaları isteniyor. Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek olan adayların banka iş başvurusu yapmasının istendiği duyuruda ekip çalışmasına uyum gösterecek adaylar arandığı da bildirildi.

Banka vardiyalı personel alımı ile ilgilenen adayların ayrıntılara önem veren, özenli ve dikkatli çalışmayı prensip edinmiş, insanlarla ilişki kurmada ve iletişimde başarılı, dahil olduğu ekipte çalışma arkadaşlarıyla uyum içinde çalışacak olmaları da istenen özellikler arasında yer alıyor.

Tercihen erkek banka personeli alımı yapılacağı, adayların en az 2 yıl olmak kaydıyla bu alanda deneyim kazanmış olmaları ve 35 yaşından büyük olmamaları da Vakıfbank vardiyalı personel alımı duyurusu için geçerli olan şartlarda belirtildi.

Başvurular için Son Tarih Belirtildi

Sistem Operasyonları Uzman Yardımcısı konumunda çalışacak olan yeni banka personelleri Vakıfbank bünyesinde sürekli görev yapacaklar. 28 Ağustos 2017 tarihine kadar başvuruların kabul edileceği bu duyuruya başvuru yapmak ya da daha detaylı bilgiye sahip olmak için aşağıdaki bağlantıdan faydalanılabilir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-vakiflar-bankasi-t-a-o-sistem-operasyonlari-uzmani-1821793

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın