Ana SayfaSigorta İş İlanlariAviaSA İnsan Kaynakları Uzmanı Personel Alımları!

AviaSA İnsan Kaynakları Uzmanı Personel Alımları!
A

-

AvivaSA emeklilik ve Hayat AŞ. tarafından İnsan Kaynakları Uzmanı personel alımı gerçekleştirilecek. Türkiye’nin önde gelen sigorta firmaları arasında yer alan AvivaSA’nın ihtiyaç duyduğu pozisyon ile ilgili bütün detaylara haberimizden ulaşılabilir.

Mezun Olunması İstenen Üniversite Bölümleri

AvivaSA Sigorta insan kaynakları iş başvurusu yapacak olan adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İşletme, Ekonomi, Çalışma Ekonomisi, Endüstri İlişkileri, Sosyoloji, Psikoloji veya Mühendislik Fakülteleri’nden mezun olmaları tercih sebebi olarak şirket tarafından istendi. Adayların tercihen İngilizce biliyor olmaları, Microsoft Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanıyor olmaları, en az 1 yıl olmak üzere daha önce bir şirkette insan kaynakları departmanında çalışmış olmaları, iletişim kabiliyetlerinin gelişmiş, insan ilişkilerinden sorun yaşamıyor, sabırlı, yeniliklere, gelişime ve öğrenmeye açık olmaları, müşteri memnuniyetini esas alarak çalışıyor olmaları, ekip halinde çalışmaya istekli ve uyum sağlayabilecek olmaları, organizasyon ve planlama becerilerinin gelişmiş olması, analitik düşünce yapısı sahibi, sorunlar karşısında çözüm odaklı çalışabiliyor olmaları ve seyahat etmelerine engel bir durumlarının olmaması gerekiyor. Sigorta şirketi yeni personel iş başvurusu yapmak isteyen erkek adayların da askerlik hizmetlerini bitirmiş olmaları isteniyor.

AvivaSA Yeni Personellerin Görevleri

AvivaSA deneyimli personel alımı kapsamında iş başvurusu yaparak şirket tarafından değerlendirmeye alındıktan sonra işe başlamalarına karar verilen yeni personelleri AviaSA’da tam zamanlı ve sürekli şekilde çalışacaklar. İnsan Kaynakları departmanı yöneticisinin kadrosunda yer alacak olan kişiler şirketin insan kaynakları politikalarının yaygınlaştırılması, personel ihtiyaçlarını baz alarak iş görüşmelerinin yapılması, insan kaynakları birimi ile ilgili analizlerin yapılması ve bunlarla ilgili raporların hazırlanması gibi görevlerde bulunacaklar.

AvivaSA İş Başvuruları

AvivaSA iş başvuruları 25 Eylül 2017 tarihine kadar kabul ediliyor. Şirketin yeni personel alımları ile ilgilenerek başvuru yapmak isteyenler aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/avivasa-emeklilik-ve-hayat-a-s-insan-kaynaklari-yetkilisi-ankara-1841797

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol