Ana SayfaSigorta İş İlanlariAviaSA İnsan Kaynakları Uzmanı Personel Alımları!

AviaSA İnsan Kaynakları Uzmanı Personel Alımları!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

AvivaSA emeklilik ve Hayat AŞ. tarafından İnsan Kaynakları Uzmanı personel alımı gerçekleştirilecek. Türkiye’nin önde gelen sigorta firmaları arasında yer alan AvivaSA’nın ihtiyaç duyduğu pozisyon ile ilgili bütün detaylara haberimizden ulaşılabilir.

Mezun Olunması İstenen Üniversite Bölümleri

AvivaSA Sigorta insan kaynakları iş başvurusu yapacak olan adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İşletme, Ekonomi, Çalışma Ekonomisi, Endüstri İlişkileri, Sosyoloji, Psikoloji veya Mühendislik Fakülteleri’nden mezun olmaları tercih sebebi olarak şirket tarafından istendi. Adayların tercihen İngilizce biliyor olmaları, Microsoft Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanıyor olmaları, en az 1 yıl olmak üzere daha önce bir şirkette insan kaynakları departmanında çalışmış olmaları, iletişim kabiliyetlerinin gelişmiş, insan ilişkilerinden sorun yaşamıyor, sabırlı, yeniliklere, gelişime ve öğrenmeye açık olmaları, müşteri memnuniyetini esas alarak çalışıyor olmaları, ekip halinde çalışmaya istekli ve uyum sağlayabilecek olmaları, organizasyon ve planlama becerilerinin gelişmiş olması, analitik düşünce yapısı sahibi, sorunlar karşısında çözüm odaklı çalışabiliyor olmaları ve seyahat etmelerine engel bir durumlarının olmaması gerekiyor. Sigorta şirketi yeni personel iş başvurusu yapmak isteyen erkek adayların da askerlik hizmetlerini bitirmiş olmaları isteniyor.

AvivaSA Yeni Personellerin Görevleri

AvivaSA deneyimli personel alımı kapsamında iş başvurusu yaparak şirket tarafından değerlendirmeye alındıktan sonra işe başlamalarına karar verilen yeni personelleri AviaSA’da tam zamanlı ve sürekli şekilde çalışacaklar. İnsan Kaynakları departmanı yöneticisinin kadrosunda yer alacak olan kişiler şirketin insan kaynakları politikalarının yaygınlaştırılması, personel ihtiyaçlarını baz alarak iş görüşmelerinin yapılması, insan kaynakları birimi ile ilgili analizlerin yapılması ve bunlarla ilgili raporların hazırlanması gibi görevlerde bulunacaklar.

AvivaSA İş Başvuruları

AvivaSA iş başvuruları 25 Eylül 2017 tarihine kadar kabul ediliyor. Şirketin yeni personel alımları ile ilgilenerek başvuru yapmak isteyenler aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/avivasa-emeklilik-ve-hayat-a-s-insan-kaynaklari-yetkilisi-ankara-1841797

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.