Ana Sayfa Krediler QNB Finansbank Peşinatsız Yüzde 100 Konut Kredisi!

QNB Finansbank Peşinatsız Yüzde 100 Konut Kredisi!

-

QNB Finansbank peşinatsız konut kredisi kampanyası dahilinde satın alınacak krediye konu olan konutun yüzde 100’ü kredilendirilmektedir.

QNB Finansbank Peşinatsız Konut Kredisi

Ev sahibi olmak isteyen ancak satın alacağı ev için peşinatı bulunmayan kişilerin faydalanabileceği bu kredi kampanyasında sahip olunan konut teminat olarak gösterilebileceği gibi, satın alınacak olan konut da teminat olarak gösterilebiliyor. En uygun konut kredisi kullanarak satın alınmak istenen evin ekspertiz değerinin tamamının kredilendirildiği bu kampanyada kişilerin peşinat ödemesi gerekmiyor.

QNB Finansbank Peşinatsız Konut Kredisinin Özellikleri

QNB Finansbank en avantajlı krediler arasında yer alan bu kredi türünde kişiler kredilerini Türk Lirası cinsinden kullanırlar. Bu kredi seçeneğinde 180 aya kadar vade uygulanmaktadır. En uygun konut kredisi faiz oranları sabittir. Dolayısıyla kredi kullanımında taksitlerin ne kadar olacağı bellidir.

QNB Finansbank konut kredisi başvurusu yapan kişiler için sahip oldukları konutun, hem de satın alınacak olan konutun ekspertiz incelemesi yapılır.  Bu krediden konut için tapuda sadece “mesken” yazan konutlar için faydalanılabilir. Kredi kullanımında kefil şartı aranmaz. Ancak QNB Finansbank bildirdiği kredi kullanım şartlarını, krediye uygulanan faiz oranlarını ve gerekli gördüğü hallerde kefil isteme hakkını saklı tutar.

QNB Finansbank 100.000 Lira Konut Kredisi

QNB Finansbank 100.000 lira peşinatsız konut kredisi faiz oranı yüzde 1.07’dir. Buna göre 100.000 lira tutarında kredi alarak konut sahibi olan bir müşteri kredisini 120 ayda geri ödemek istediğinde aylık taksitleri 1.483,69lira olur. Bu tutar ve vadedeki kredi için tahsil edilen masrafların toplamı 1.164 lira olurken, kredinin yıllık toplam maliyet ise yüzde 13.9224 olarak bildirilir. Kredi sahibinin kredi vadesi sonunda toplam ödemiş olduğu 178.042,80 lira olarak hesaplanır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,255BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
30TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler