Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Bankası Çağrı Merkezi Personelleri Arıyor!

Garanti Bankası Çağrı Merkezi Personelleri Arıyor!

-

Garanti Bankası bünyesinde gerçekleştirilecek olan yeni personel alımları bankanın Çağrı Merkezi biriminde göre yapmak isteyen kişileri ilgilendiriyor. Banka çağrı merkezi iş başvurusu yapmak isteyen adaylar gereken şartları ve diğer detayları haberimizden öğrenebilirler.

Banka Çağrı Merkezi Personel Alımı

Garanti Bankası çağrı merkezi iş başvuruları ile ilgilenen adayların 4 yıllık örgün eğitim veren üniversitelerde halen öğrenci ya da mezun olmaları gerekmektedir. Banka çağrı merkezi iş başvurusu yapacak olan adaylar 2 yıllık ön lisans eğitimi veren bölümlerde öğrenci ya da mezun olabilirler. Garanti Bankası yeni personel iş başvurusu sahiplerinin 30 yaşından büyük olmaması da banka tarafından istenenler arasında bulunuyor.

Banka çağrı merkezi elemanı iş başvurusu sahiplerinin iletişim kabiliyetlerinin gelişmiş olması, ikna konusunda başarılı olmaları, satış yapabileceklerine inanıyor ve bu alanda başarı sağlayacak olmaları, haftanın 6 günü olmak üzere günde 6.5 saat çalışabilecek olmaları gerekirken, iş başvurusu yapan erkek adayların da askerlik görevlerini bitirmiş ya da en az 1 yıllığına tecil ettirmiş olmaları da banka tarafından istenenler arasında yer alıyor.

Çağrı Merkezi Yeni Personellerinin Görevleri

Garanti Bankası çağrı merkezi elemanı iş başvurusu yapan adaylar arasından seçilecek olan uygun kişiler bankanın işe alımlarla ilgilenen yetkileri tarafından incelenecektir. Bu incelemeler sonrasında uygun görülen adaylara geri dönüş yapılarak iş görüşmesine davet edileceklerdir. Görüşmede başarılı olanlar banka bünyesinde çalışmak üzere işe başlayacak olup, çağrı merkezi biriminde görev alacak  ve telefonda müşterilere bankacılık hizmeti vererek, Garanti Bankası ürün ve hizmetlerinin satışını sağlayacaklardır.

Garanti Bankası İş Başvuruları

Garanti Bankası iş başvuruları ile ilgili ait tüm ayrıntıları öğrenmek ve banka çağrı merkezi iş başvurusu yapmak isteyen kişiler aşağıdaki bağlantıdan yardım alabilirler. Bankanın iş başvurularını son kabul tarihi 3 Kasım 2017’dir. 

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-telefon-bankaciligi-musteri-temsilcisi-sivas-1427743

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler