Ana SayfaGündemHSBC 3. Kez Şikayetleri En İyi Yöneten Banka Seçildi!

HSBC 3. Kez Şikayetleri En İyi Yöneten Banka Seçildi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

HSBC Türkiye sikayetvar.com adlı sitenin hazırladığı Müşteri Deneyimi Endeksi’nde 2017 yılında 3 dönemdir en iyi müşteri deneyimi sağlayan banka oldu.

Şikayetleri En İyi Yöneten Banka

Sikayetvar.com adlı site tarafından hazırlanan Müşteri Deneyimi Endeksi’nde 2017 yılında 3 kez üst üste Şikayet Yönetimi ve Müşteri Memnuniyeti konularında en iyi hizmet sunan banka oldu.

HSBC Türkiye, sikayetvar.com adlı web sitesince düzenlenen Müşteri Deneyimi Endeksi’nde yer alan 10 banka içinde bu yıl 3. kez olmak üzere, yılının üçüncü çeyreğinde de Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetimi konularında müşterilerine en iyi deneyimi sunan banka oldu. HSBC Türkiye 2017 yılının birinci ve ikinci çeyreklerinde de aynı endekste ve aynı alanlarda en iyi banka seçilmişti.

Her Şikayet Bizim için Gelişim Fırsatı

HSBC Türkiye Bireysel Bankacılık ve Birikim Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Ayşe Yenel konuyla ilgili değerlendirmede bulunarak telefon bankacılığı, dijital bankacılık ve şube bankacılığı alanlar verdikleri hizmetlerde her zaman önceliklerinin müşteri deneyimi olduğunu, müşterilerden gelen her şikayeti HSBC Türkiye için bir iyileştirme ve gelişim fırsatı olarak algıladıklarını, her şikayeti memnuniyete çevirmek için sürekli çaba içinde olduklarını söyledi.

Ayşe Yenel, sikayetvar.com sitesi tarafından düzenlenen Müşteri Deneyimi Endeksi’nde 2017 yılının ilk iki çeyreğinde yakaladıkları başarıyı üçüncü çeyrekte de sürdürerek müşteri deneyimini en iyi sunan banka olma unvanını ellerinde bulundurduklarını, HSBC Türkiye’nin bundan sonra da müşterilerini ve şikayetlerini önemsemeye devam edeceğini de söyledi.

Sikayetvar.com sitesi Türkiye’nin en büyük tüketici şikayet platformu olarak biliniyor. Siteye şikayette bulunan müşterilere yılda 400 binden fazla anket uygulanıyor. Müşteri Deneyimi Endeksi sitenin anketlerden elde ettiği sonuçlara göre oluşturuluyor. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.