Ana SayfaGündemİş Bankası Başarılı Gençleri Ödüllendirdi

İş Bankası Başarılı Gençleri Ödüllendirdi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye İş Bankası, Altın Gençler projesi kapsamında 2017 yılında Lisans Yerleştirme Sınavında b üstün başarı gösteren 93 öğrenciyi ödüllendirdi. Bu yıl LYS’ye girmiş olan ve ülkemizin önde gelen üniversitelerinde eğitim hakkı elde eden öğrencilere ödüllerini İş Bankası Genel Müdür Adnan Bali verdi. Genel Müdürlük binasında gerçekleştirilen ödül törenine öğrencilerin aileleri ve öğretmenleri de katıldı.

5 Bin Lira ve İnterrail Bileti

Başarılı olan 93 öğrenci için hazırlanan hediyeler takdim edilirken her öğrenciye 5 bin lira ve ücretsiz bir şekilde Avrupa’da trenlerden faydalanmalarını sağlayacak olan İnterrail bileti verilmiş olması dikkat çekti. İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali 1971 yılından bu yana devam eden Altın Gençler projesinin bankanın gençlere ve eğitime verdiği önemin bir işareti olduğunu belirterek şimdiye kadar toplamda 3 bin öğrencinin ödüllendirildiğini dile getirdi.

Başarının En Önemli Özelliği Sürdürülebilir Olması

Adnan Bali konuşmasında öğrencilere gelecek hakkında tavsiyelerde bulundu. Mevcut başarılarının gelecekte de sürdürülmesi ve kararlılıklarının her daim en iyiye ulaşma adına onlara yol göstermesi gerektiğini dile getiren Bali hayatta zekadan çok disiplinli bir şekilde çalışmanın önemli olduğunun altını çizdi. Gençlerin kendilerini toplumdan soyutlamamaları ve rehavete kapılmamaları konusunda uyarılarda bulunan Bali bu anlamda verdikleri ödülün sadece para değil aynı zamanda interrail bileti de içermesinin kendilerini gezip görmeye ve dünyayı tanımaya teşvik etme amacı taşıdığını dile getirdi. Bali Türkiye İş Bankasının kuruluşunun da bir başarı hikayesi olduğunu dile getirerek 37 çalışan ve 2 şube ile kurulmuş bu bankanın şu anda Türkiye’nin en büyük öz kaynağına sahip olmasının disiplin ve sıkı çalışmaya bağlı olduğunu sözlerine ekledi.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.