Ana SayfaKredilerBurgan Bank'tan Anında 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Burgan Bank’tan Anında 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Burgan Bank, müşterilerine özel banka şubelerine kadar gitmeden anında başvuru yapabilecekleri ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

İhtiyaç kredisi kapsamında Dijital Kredi Kampanyası düzenleyen Burgan Bank, yüzde 1,35’ten başlayan faiz oranları uygulamaktadır. Faiz oranları düzenlenen ihtiyaç kredisi ödeme planına göre değişmektedir. 12 ay vadeye kadar yapılan ödeme planlarında yüzde 1,35 oranında, 12 ay ile 24 ay arasındaki ödeme planlarında yüzde 1,39 oranında, 24 ay ile 48 ay arasındaki ödeme planlarında ise yüzde 1,45 oranında faiz uygulanmaktadır. Azami vade süresi 48 ay olup, 48 aydan fazla vadelendirme yapılmamaktadır.

Herkes acil nakit ihtiyaçlarını anında karşılayabilsin diye anında ihtiyaç kredisi sunan Burgan Bank, sadece İstanbul’da ikamet edenlere kredi kullandırmaktadır. Kredi başvuruları otomatik olarak değerlendirilip, kredi onayında Burgan Bank çalışanı müşterisinin ayağına gitmektedir. Kredi onayı halinde banka çalışanı gelir ve krediye konu olan evraklar imzalanır.

İhtiyaç kredisi başvurusu bankanın internet sitesi üzerinden gerçekleşiyor.  

Düzenlenen kredi kampanyasına son başvuru tarihi 31 Aralık 2017 olarak belirlenmiştir. 31 Aralık tarihinden sonra kampanya sona erecektir ve söz konusu faiz oranları da uygulanmayacaktır.

10.000 TL Anında İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank Dijital kredi kampanyası kapsamında 48 ay vadeli ödeme planı ile 10 bin TL tutarında finansman alan bireylerin aylık ödeyecekleri kredi taksidi 309,01 TL olmaktadır. Kredi sonunda ödenecek toplam tutar 14 bin 832,57 TL olmaktadır. Aynı kredi tutarı 36 ve 24 ay vadeli ödeme planı ile alındığında aylık kredi taksitleri sırası ile 376,13 TL ve 509,04 TL, kredi sonunda ödenecek toplam tutar 13 bin 540,85 TL ve 12 bin 216,87 TL olmaktaıdr.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.