Ana SayfaGündemAkbank'a Türkiye'nin En İyi Özel Bankacılık Ödülü!

Akbank’a Türkiye’nin En İyi Özel Bankacılık Ödülü!

-

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek özel bankacılık birimini kuran Akbank Private Banking, The Banker tarafından Türkiye’nin En İyi Özel Bankacılık ödülü ile onurlandırıldı.

Global düzeyde oldukça iyi bir konuma sahip olan ekonomi yayını The Banker, “Best Private Banking in Turkey” (Türkiye’nin en iyi özel bankacılık ödülü” için Akbank Private Banking’i seçti. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Akbank Private Banking Bölüm Başkanı Didem Bağrıaçık, Türkiye’de özel bankacılığı hayata geçiren ilk kurum olduklarını, bu sayede yeni bir dönem başlattıklarını, Akbank’ın her zaman olduğu gibi standartları yükselten ve yenilikçi çalışmaları ile bankacılık sektörüne öncülük eden kurum olmaya devam ettiğini ifade etti.

Bağrıaçık, yaptığı değerlendirmede Akbank’ın 17 yıl önce Türkiye’de ilk defa özel bankacılık sistemini hayata geçirdiğini, bu alanda öncülüğü üstlendiğini, yenilikçi düşünce ile ürün ve hizmetleri her zaman ileriye taşımayı hedef edindiğini ifade ederken, The Banker gibi bir yayın grubundan küresel düzeyde bir ödül almaktan gurur duyduklarını belirtti.

Akbank Müşterilerinin Yaşamlarını Kolaylaştırmayı Hedefliyor

Yaptığı açıklamasında Akbank’ın müşterilerinin günlük bankacılık işlemlerini kolaylaştırma ve en iyi bankacılık deneyimini yaşatma ilkesine sahip olduğunu ve bu ilkeyi temele koyarak çalışmalar gerçekleştirdiklerini ifade eden Bağrıaçık, bu ödülün müşteriler ile Akbank arasındaki ürün ve hizmet süresi boyunca yaşanan ilişkilerin ödülü olarak gördüklerini, Akbank’ın müşterilerine sunduğu en iyi bankacılık deneyiminin ürün ve hizmetlerden müşterileri memnun etmek olduğunu ifade etti.

Bağrıaçık, hem küresel gelişmeleri, hem de teknolojik yenilikleri yakından takip ettiklerini, bu sayede yakın dönemde Akbank Private Banking’in sunduğu hizmetler arasında ‘Varlık Yönetimi Hizmetleri’ (UHNW)ni de dahil ettiklerini kaydetti.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,390BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler