Ana SayfaGündemAkbank'a Türkiye'nin En İyi Özel Bankacılık Ödülü!

Akbank’a Türkiye’nin En İyi Özel Bankacılık Ödülü!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek özel bankacılık birimini kuran Akbank Private Banking, The Banker tarafından Türkiye’nin En İyi Özel Bankacılık ödülü ile onurlandırıldı.

Global düzeyde oldukça iyi bir konuma sahip olan ekonomi yayını The Banker, “Best Private Banking in Turkey” (Türkiye’nin en iyi özel bankacılık ödülü” için Akbank Private Banking’i seçti. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Akbank Private Banking Bölüm Başkanı Didem Bağrıaçık, Türkiye’de özel bankacılığı hayata geçiren ilk kurum olduklarını, bu sayede yeni bir dönem başlattıklarını, Akbank’ın her zaman olduğu gibi standartları yükselten ve yenilikçi çalışmaları ile bankacılık sektörüne öncülük eden kurum olmaya devam ettiğini ifade etti.

Bağrıaçık, yaptığı değerlendirmede Akbank’ın 17 yıl önce Türkiye’de ilk defa özel bankacılık sistemini hayata geçirdiğini, bu alanda öncülüğü üstlendiğini, yenilikçi düşünce ile ürün ve hizmetleri her zaman ileriye taşımayı hedef edindiğini ifade ederken, The Banker gibi bir yayın grubundan küresel düzeyde bir ödül almaktan gurur duyduklarını belirtti.

Akbank Müşterilerinin Yaşamlarını Kolaylaştırmayı Hedefliyor

Yaptığı açıklamasında Akbank’ın müşterilerinin günlük bankacılık işlemlerini kolaylaştırma ve en iyi bankacılık deneyimini yaşatma ilkesine sahip olduğunu ve bu ilkeyi temele koyarak çalışmalar gerçekleştirdiklerini ifade eden Bağrıaçık, bu ödülün müşteriler ile Akbank arasındaki ürün ve hizmet süresi boyunca yaşanan ilişkilerin ödülü olarak gördüklerini, Akbank’ın müşterilerine sunduğu en iyi bankacılık deneyiminin ürün ve hizmetlerden müşterileri memnun etmek olduğunu ifade etti.

Bağrıaçık, hem küresel gelişmeleri, hem de teknolojik yenilikleri yakından takip ettiklerini, bu sayede yakın dönemde Akbank Private Banking’in sunduğu hizmetler arasında ‘Varlık Yönetimi Hizmetleri’ (UHNW)ni de dahil ettiklerini kaydetti.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
66TakipçilerTakip Et
2,234TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

ING Bank İş İlanları: 2023 Haziran

ING Bank iş ilanlarında Haziran ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...

Kuveyt Türk İş İlanları: 2023 Haziran

Çok sayıda finansal ürün ve hizmeti etkin bir biçimde müşterileriyle buluşturan Kuveyt Türk iş...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2023 Haziran

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de gelişmeyi...

Şekerbank İş İlanları: 2023 Haziran (Deneyimli-Deneyimsiz)

Şekerbank iş ilanları için aranan kriterler birbirinden farklıdır. Bazı banka personel alımları için en...

Garanti BBVA İş İlanları: 2023 Haziran (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

Yeni Merkez Bankası Başkanı Belli Oldu: Tarihinde İlk Kadın Başkan!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla hayata geçirilen atamalara yönelik karar Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna...