Koç Finansal Hizmetler Personel Alımları!

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası’na bağlı şirketlerden olan Koç Finansal Hizmetler Muhasebe Uzmanı pozisyonu için yeni personeller alacak. Banka personel alımları ile ilgilenen kişilerin bilmek istediği tüm ayrıntılara haberimizde yer verilmiştir.

Koç Finans Yeni Personel Alımı

Koç Finans yeni personel alımları kapsamında gerçekleşecek olan bu işe alımlarla ilgilenen ve başvuru yapmak isteyen adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Yeni personeller Yapı Kredi Bankası’nın Uyu ve İç Kontrol ekibinde Koç Finansal Hizmetlere bağlı olarak Muhasebe Uzmanı olarak çalışacaklardır. Başvuru yapacak adayların daha önceden şirket muhasebesi ile ilgili çalışmış ve bilgi edinmiş olmaları gerekir. Tecrübe şartı da aranan adayların tercihen denetim firmalarında görev yapmış olmaları da gerekmektedir.

Koç Finans Muhasebe Uzmanı Alımları 

Banka yeni personel iş başvurusu sahiplerinin ayrıca Microsoft Office uygulamalarına hakim olması, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek olması, analitik düşünebiliyor olması, sorun çözme yeteneklerinin gelişmiş olması, raporlama konusunda başarılı olmaları da Koç Finans Hizmetleri tarafından istenen özellikler arasında yer almaktadır.

Koç Finans muhasebe uzmanı iş başvurusu yapan adaylar işe alımlar ile ilgilenen birim tarafından işe alımı sağlanan kişiler Koç Finansal Hizmetler bünyesinde sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacak olup, şirketin muhasebe işlemlerinin yapılması, harç, vergi ve fon gibi işlemlerin yapılması, yasal defterlerin tutulması, açılışları ve kapanışları ile ilgili kayıtların yapılması gibi görev ve sorumluklar alacaklardır.

Koç Finansal Hizmetler İş Başvuruları

Koç Finansal Hizmetler iş başvuruları ile ilgilenen adaylar aşağıda paylaşılan bağlantıdan gereken tüm bilgilere ulaşabilir, banka yeni personel alımı iş başvurusu da yapabilirler. Koç Finans iş başvuruları 31 Aralık 2017 tarihine kadar devam edecektir. ,

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-muhasebe-uzmani-koc-finansal-hizmetler-1796502

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...