Ana SayfaBanka İş İlanlarıKoç Finansal Hizmetler Personel Alımları!

Koç Finansal Hizmetler Personel Alımları!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası’na bağlı şirketlerden olan Koç Finansal Hizmetler Muhasebe Uzmanı pozisyonu için yeni personeller alacak. Banka personel alımları ile ilgilenen kişilerin bilmek istediği tüm ayrıntılara haberimizde yer verilmiştir.

Koç Finans Yeni Personel Alımı

Koç Finans yeni personel alımları kapsamında gerçekleşecek olan bu işe alımlarla ilgilenen ve başvuru yapmak isteyen adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Yeni personeller Yapı Kredi Bankası’nın Uyu ve İç Kontrol ekibinde Koç Finansal Hizmetlere bağlı olarak Muhasebe Uzmanı olarak çalışacaklardır. Başvuru yapacak adayların daha önceden şirket muhasebesi ile ilgili çalışmış ve bilgi edinmiş olmaları gerekir. Tecrübe şartı da aranan adayların tercihen denetim firmalarında görev yapmış olmaları da gerekmektedir.

Koç Finans Muhasebe Uzmanı Alımları 

Banka yeni personel iş başvurusu sahiplerinin ayrıca Microsoft Office uygulamalarına hakim olması, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek olması, analitik düşünebiliyor olması, sorun çözme yeteneklerinin gelişmiş olması, raporlama konusunda başarılı olmaları da Koç Finans Hizmetleri tarafından istenen özellikler arasında yer almaktadır.

Koç Finans muhasebe uzmanı iş başvurusu yapan adaylar işe alımlar ile ilgilenen birim tarafından işe alımı sağlanan kişiler Koç Finansal Hizmetler bünyesinde sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacak olup, şirketin muhasebe işlemlerinin yapılması, harç, vergi ve fon gibi işlemlerin yapılması, yasal defterlerin tutulması, açılışları ve kapanışları ile ilgili kayıtların yapılması gibi görev ve sorumluklar alacaklardır.

Koç Finansal Hizmetler İş Başvuruları

Koç Finansal Hizmetler iş başvuruları ile ilgilenen adaylar aşağıda paylaşılan bağlantıdan gereken tüm bilgilere ulaşabilir, banka yeni personel alımı iş başvurusu da yapabilirler. Koç Finans iş başvuruları 31 Aralık 2017 tarihine kadar devam edecektir. ,

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-muhasebe-uzmani-koc-finansal-hizmetler-1796502

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...