ING Bank Çok Sayıda Gişe Yetkilisi Alımı Yapacak!

ING Bank, Orta ve Doğu Anadolu Bölge Müdürlüklerinde istihdam etmek için banka personel alımları yapacak.

ING Bank, Orta ve Doğu Anadolu Bölge Müdürlüklerinde istihdam etmek için banka personel alımları yapacak.

ING Bank Gişe Yetkilisi alımları yapacak. Sürekli ve tam zamanlı istihdam edilecek bireyler, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve hizmet satışlarının yapılması, müşterilere gerekli özen gösterilerek isteklerin zamanında, eksiksiz ve doğru olarak yapılması, Türk Lirası ile yabancı para nakit hareketleri işlemlerinin yapılması ile müşterilere etkin hizmet verilmesi görevleri yapılacaktır.

Banka iş ilanı başvurusu yapacak adayların en az üniversite mezunu olmasını isteyen ING Bank, tüm adayların 27 ve altındaki yaş gruplarında olmasını talep etmektedir. 27 yaşından büyük olanların başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Müşteri odaklı çalışabilecek, bankanın misyon ve vizyonunu iyi yansıtabilecek adayların başvuru yapmasını isteyen banka, aynı zamanda adayların her zaman bir adım önde olabilmelerini, aldıkları sorumlulukları zamanında gerçekleştirebilmelerini, başkalarına her zaman yardım etmelerini, insan ilişki ve iletişimlerinin her zaman iyi olmasını istemektedir.

Ekip içinde istihdam edilecek bireylerin ekibe uyum sağlaması istenirken, aynı zamanda da ikna yeteneklerinin gelişmiş olmasını talep etmektedir.

İlgili:  Akbank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Çok sayıda Gişe Yetkilisi alımları yapılacak olup, başvuru yapacak adayların askerliklerini yapmış ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmalarını istenmektedir.

Söz konusu banka iş ilanı başvurusu ise 8 Ocak 2018 tarihinden sona erecek olup, banka bu tarihten sonra başvuruları değerlendirip, uygun gördüğü adaylar ile iletişme geçecektir.

ING Bank tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-gise-yetkili-yardimcisi-1913328?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.