Kuveyt Türk Katılım Bankası Öğrenci Personeller Arıyor!

Kuveyt Türk Katılım Bankası Bankada Kampüs programı kapsamında uzun dönem çalışacak Görsel Tasarımcı pozisyonuna işe alımlar yapıyor. Banka personel alımları için gerekli bütün detaylara haberimizden ulaşmak mümkündür.

Kuveyt Türk Stajyer Personel Alımı

Kuveyt Türk uzun dönem stajyer olarak çalışacak olan başvuru sahiplerinin öncelikle;

  • Üniversitelerden Bilgisayar ve Eğitim Teknolojileri bölümü ya da Grafik – Tasarım ve Güzel Sanatlar bölümünde 2. veya 3. sınıf öğrencisi olmaları,
  • Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator programlarını aktif bir şekilde kullanıyor olmaları,
  • Ara yüz tasarımları hakkında bilgili olmaları, bu konularda gelişim sağlamayı istiyor olmaları,
  • Tercihen Articulate gibi programları kullanabiliyor olmaları,
  • Fotoğraf çekebilmeleri ve fotoğraf ekipmanlarına hakim olmaları da gerekmektedir.

Banka stajyer öğrenci iş başvurusu yapacakların ekip halinde uyumlu bir şekilde çalışması, gelişime, öğrenmeye, yeniliklere açık olması, sorumluluk sahibi olması ve okullarındaki ders programlarının haftanın 1 ya da 2 günü çalışmaya uygun olması da Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından iş başvurusu yapacaklarda aranan özellikler arasındadır.

Kuveyt Türk Katılım Bankası İş Başvuruları

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından hazırlanmış olan Bankada Kampüs programı üniversite öğrencilerine iş imkanı tanıyan sosyal sorumluluk ve istihdam projesi olarak biliniyor. Bankada Kampüs programı ile işe alımı sağlanan öğrenciler Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın İnsan Kaynakları Uygulamaları – İş Geliştirme ve Eğitim – Geliştirme Müdürlüğü’nde çalışacaklardır.

Bu işe alımlarla ilgilenen, daha fazla bilgi almak isteyen ve banka iş öğrenci eleman alımı iş başvurusu yamak isteyen kişiler için aşağıda paylaşılan bağlantı yardımcı olacaktır.

https://www.katilbize.com/JJP2P7ZY53R7YPNJM5XZAC7UVW.JOB

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın