Akbank Gişe Yetkilisi Alımları Yapacak!

Akbank, İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakalarındaki şubelerinde istihdam etmek Gişe Yetkilisi alımları yapacak.

Akbank, İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakalarındaki şubelerinde istihdam etmek Gişe Yetkilisi alımları yapacak.

Akbank Gişe Yetkilisi iş ilanına başvuru yapacak adayların en az üniversite mezunu olmalarını isteyen banka, tüm adayları sürekli ve tam zamanlı olarak bünyesinde istihdam edecektir.

Söz konusu banka personel alımları için adaylardan yapılacak iş kapsamında deneyimlilik aranmamaktadır. İşinde deneyim sahibi olmamış adayların başvuruları da değerlendirmeye alınacaktır. Banka iş ilanı başvurusu yapacak adayların sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları istenip, aynı zamanda da Anadolu Yakası’ndaki şubeler için başvuru yapacakların Anadolu Yakası’nda, Avrupa Yakası’ndaki şubeler için başvuru yapacakların ise Avrupa Yakası’nda ikamet ediyor ya da bu lokasyonlara ulaşım problemlerinin olmaması istenmektedir.

Akbank tarafından son 6 aylık dönemde düzenlenmiş olan başka bir işe alım sınavına katılım gösterilmemiş, bankanın önceki dönemlerde düzenlemiş olduğu işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız bulunmamış adayların başvuru yapmasını isteyen banka, tüm adayların 1989 yılı ve sonraki yıllarda doğmuş olmalarını istemektedir. 1989 yılından önce doğan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Ekip çalışmasına önem veren banka, tüm adayların da ekibe uyum sağlamalarını, ekip çalışmalarına onlarında da önem vermelerini, müşteri odaklı çalışma performansı göstermelerini, kalite ve sonuç odaklı çalışmalarını, her zaman dinamik ve güler yüzlü olmalarını, etkin ve aktif bir şekilde insan ilişkilerinin olmalarını istemektedir.

Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların askerliklerini yapmış olmasını yahut en az 2 seneliğine tecil ettirmiş olmalarını isteyen Akbank,  tüm adayların yoğun çalışma temposuna da uyum sağlamalarını istemektedir.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-gise-yetkilisi-istanbul-avrupa-1706186?

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-gise-yetkilisi-istanbul-anadolu-1706177?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.