Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank Gişe Yetkilisi Alımları Yapacak!

Akbank Gişe Yetkilisi Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Akbank, İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakalarındaki şubelerinde istihdam etmek Gişe Yetkilisi alımları yapacak.

Akbank Gişe Yetkilisi iş ilanına başvuru yapacak adayların en az üniversite mezunu olmalarını isteyen banka, tüm adayları sürekli ve tam zamanlı olarak bünyesinde istihdam edecektir.

Söz konusu banka personel alımları için adaylardan yapılacak iş kapsamında deneyimlilik aranmamaktadır. İşinde deneyim sahibi olmamış adayların başvuruları da değerlendirmeye alınacaktır. Banka iş ilanı başvurusu yapacak adayların sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları istenip, aynı zamanda da Anadolu Yakası’ndaki şubeler için başvuru yapacakların Anadolu Yakası’nda, Avrupa Yakası’ndaki şubeler için başvuru yapacakların ise Avrupa Yakası’nda ikamet ediyor ya da bu lokasyonlara ulaşım problemlerinin olmaması istenmektedir.

Akbank tarafından son 6 aylık dönemde düzenlenmiş olan başka bir işe alım sınavına katılım gösterilmemiş, bankanın önceki dönemlerde düzenlemiş olduğu işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız bulunmamış adayların başvuru yapmasını isteyen banka, tüm adayların 1989 yılı ve sonraki yıllarda doğmuş olmalarını istemektedir. 1989 yılından önce doğan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Ekip çalışmasına önem veren banka, tüm adayların da ekibe uyum sağlamalarını, ekip çalışmalarına onlarında da önem vermelerini, müşteri odaklı çalışma performansı göstermelerini, kalite ve sonuç odaklı çalışmalarını, her zaman dinamik ve güler yüzlü olmalarını, etkin ve aktif bir şekilde insan ilişkilerinin olmalarını istemektedir.

Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların askerliklerini yapmış olmasını yahut en az 2 seneliğine tecil ettirmiş olmalarını isteyen Akbank,  tüm adayların yoğun çalışma temposuna da uyum sağlamalarını istemektedir.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-gise-yetkilisi-istanbul-avrupa-1706186?

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-gise-yetkilisi-istanbul-anadolu-1706177?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,211TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.