Ana SayfaDiğer İş İlanlarıAnkara Valiliği, KPSS Şartsız, En Az Lise Mezunu 1000 Bekçi Alımı Yapacak!...

Ankara Valiliği, KPSS Şartsız, En Az Lise Mezunu 1000 Bekçi Alımı Yapacak! Başvurular Bugün Son!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Ankara Valiliği, KPSS Şartı olmadan en az lise mezunu 1000 erkek bekçi alımları yapacağını duyurdu.

Ankara Valiliği bekçi alım ilanı başvurular İlçe Emniyet Müdürlüklerinden yapılır, son başvuru tarihi bugündür.

Bekçi Alım İlanı ve Detayları

Bekçi alım ilanına başvur yapacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve erkek olma kriteri sunan Valilik, tüm adayların en az lise mezunu ya da lise dengi okullardan, ön lisans veya lisans mezunu olmalarını istemektedir.

Adayların askerlik görevlerini bitirmiş ve 30 yaşından küçük olmaları istenmektedir. 30 ve üzeri yaştaki adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Adayların görevlerini yapmaya engel olabilecek herhangi bir hastalık ya da engel durumlarının bulunmamasını isteyen Valilik, aynı zamanda da adayların bunu raporla belgelemeleri gerekmektedir.

657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin şartların taşınması, Türk toplum anlayışı kapsamında kötü şöhret ile tanınmamak, kamu haklarından mahrum olmamak, kamu hizmetlerinden mahrumiyet cezası olmamak kriterleri de yer alıp, bireylerin başvuru yaptıkları ilde en az 1 sene ikamet ediyor olmaları, minimum 167 santimetre boyunda, beden kitle endeksinin ise 18 ile 27 arasında olması gerekmektedir.

Başvuru Detayları

Bekçi alım ilanı başvuruları bugün (06.12.2017) mesai bitiminde sona ermektedir.

Başvurular ilgili İlçe Emniyet Müdürlüklerine yapılacak olup, başvuru sırasında bireylerin çalışmak istedikleri ilçe ile ilgili dilekçe ve talep edilen diğer evrakları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Aynı anda bir kaç ilçe için yapılan başvurular reddedilecek olup, başvurusu kabul edilmeyenlere ise Valilik ya da Kaymakamlık tarafından bilgilendirme yapılacaktır.

Başvurusu kabul edilenler ise sınava davet edileceklerdir. Sınav için bireylerin nüfus cüzdanı, okul diplomalarını, askerlik durum belgelerini, 4,5×6 cm boyutlarında 6 tane fotoğraflarını, adli sicil belgelerini, ikametgah belgelerini getirmeleri gerekmektedir.

Sözlü sınav 11 Aralık 2017 tarihi ile 15 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

Söz konusu iş ilanı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için haberin sonunda verilen bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

https://www.kamupersoneli.net/images/upload/BEKCY_1_2.pdf

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.