İçişleri Bakanlığı Personel Alımları Yapıyor!

Google Haberlere Abone Ol:

İçişleri Bakanlığı, ilgili kadrolarında görevlendirmek üzere kamu personel alımları yapacağını duyurdu.

Devlet Personel Başkanlığı’nın internet sitesi aracılığı ile personel alımları yapacağını açıklayan İçişleri Bakanlığı, sınav usulü ile personel alımı yapacaktır.

İçişleri Bakanlığı Personel Alım İlanı Detayları

Bakanlığın Genel İdare Hizmetleri Sınıfında yer alan kadrolarına 18 İçişleri Bakanlığı Dernekler Denetçi Yardımcısı alımları gerçekleştirilecektir.

Dernekler Denetçi Yardımcısı alım ilanına başvuru yapacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmaları, kamu haklarından yoksun olmamaları, sınavın yapılacağı gün dahil olmak üzere 35 yaş ve altında olmaları istenmektedir.

Adayların en az 4 yıllık üniversitelerin lisans eğitimi veren iktisat, işletme, hukuk, siyasal bilgiler gibi bölümlerinden mezun olmalarını isteyen Bakanlık, aynı zamanda da 21-28 Mayıs 2017 tarihlerinden gerçekleştirilen KPSS’nin ilgili puan türlerinden en az 70 almalarını istemektedir.

İlginizi Çekebilir:  ING Bank İş İlanları: 2022 Haziran

Başvuruda Talep Edilen Belgeler

Bakanlık Dernekler Denetçi Yardımcısı kadrosu için başvuruda bulunacak adaylardan bir takım belgeler talep etmektedir. Bunlar; iş talep formu, son 6 aylık dönem içerisinde çekilmiş 3 tane renkli vesikalık fotoğraf, mezun olunduğunu gösteren diploma ya da mezun belgesinin alsı ile fotokopisidir.

İçişleri Bakanlığı personel alımları için sınavlar 8 Ocak 2018 ile 12 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Başvurular Nereden Yapılacak?

Başvurular bakanlığın www.icisleri.gov.tr adlı resmi internet sitesinden online olarak yapılacaktır. Adayların iş talep formunu eksiksiz olarak doldurmaları, sonrasında ise www.turkiye.gov.tr sitesinden e-devlet şifreleri ile giriş yapmaları, takibinde de başvurularını yapmaları gerekecektir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.