Ana SayfaDiğer İş İlanlarıİçişleri Bakanlığı Personel Alımları Yapıyor!

İçişleri Bakanlığı Personel Alımları Yapıyor!

-

İçişleri Bakanlığı, ilgili kadrolarında görevlendirmek üzere kamu personel alımları yapacağını duyurdu.

Devlet Personel Başkanlığı’nın internet sitesi aracılığı ile personel alımları yapacağını açıklayan İçişleri Bakanlığı, sınav usulü ile personel alımı yapacaktır.

İçişleri Bakanlığı Personel Alım İlanı Detayları

Bakanlığın Genel İdare Hizmetleri Sınıfında yer alan kadrolarına 18 İçişleri Bakanlığı Dernekler Denetçi Yardımcısı alımları gerçekleştirilecektir.

Dernekler Denetçi Yardımcısı alım ilanına başvuru yapacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmaları, kamu haklarından yoksun olmamaları, sınavın yapılacağı gün dahil olmak üzere 35 yaş ve altında olmaları istenmektedir.

Adayların en az 4 yıllık üniversitelerin lisans eğitimi veren iktisat, işletme, hukuk, siyasal bilgiler gibi bölümlerinden mezun olmalarını isteyen Bakanlık, aynı zamanda da 21-28 Mayıs 2017 tarihlerinden gerçekleştirilen KPSS’nin ilgili puan türlerinden en az 70 almalarını istemektedir.

Başvuruda Talep Edilen Belgeler

Bakanlık Dernekler Denetçi Yardımcısı kadrosu için başvuruda bulunacak adaylardan bir takım belgeler talep etmektedir. Bunlar; iş talep formu, son 6 aylık dönem içerisinde çekilmiş 3 tane renkli vesikalık fotoğraf, mezun olunduğunu gösteren diploma ya da mezun belgesinin alsı ile fotokopisidir.

İçişleri Bakanlığı personel alımları için sınavlar 8 Ocak 2018 ile 12 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Başvurular Nereden Yapılacak?

Başvurular bakanlığın www.icisleri.gov.tr adlı resmi internet sitesinden online olarak yapılacaktır. Adayların iş talep formunu eksiksiz olarak doldurmaları, sonrasında ise www.turkiye.gov.tr sitesinden e-devlet şifreleri ile giriş yapmaları, takibinde de başvurularını yapmaları gerekecektir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,352TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol