Ana SayfaBanka İş İlanlarıŞekerbank, Hazine Yönetmen Yardımcısı Alımı Yapacak!

Şekerbank, Hazine Yönetmen Yardımcısı Alımı Yapacak!

-

Şekerbank, Genel Müdürlük Birimlerinden Hazine Yönetimine bağlı organizasyonda bulunan Hazine Satış Müdürlüğü’nde görevlendirmek üzere banka personel alımları yapacak.

Hazine Yönetmen Yardımcısı alımları yapacak olan Şekerbank, banka iş başvurusu yapacak adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olmalarını istemektedir. Bu bölümler, İşletme, Ekonomi, İstatistik ya da Mühendislik Fakültesi’nin bölümlerinden biri olup, yine tüm adayların ileri seviyede İngilizce bilgilerinin olması istenmektedir.

Banka iş ilanı kapsamında tüm adayların Hazine Satış ya da Pazarlama bölümlerinde en az 3 sene olmak üzere deneyim sahibi olmuş olmalarını talep eden banka, tüm adayların Hazine ile Hazine Ürünlerinin konularına ve finans piyasalarına ilgilerinin olması istenmektedir.

SPL İleri Düzey ve Türev Araçlar Lisansı olan adayların banka iş başvuru ön değerlendirmeye alınacaktır.

Başvuru yapacak erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmalarını isteyen banka, askerliğini yapmamış adayların başvurularını değerlendirmeyecektir.

Küresel ekonomik gelişmelerin ve tüm trendlerin takından takip edilmesini isteyen banka, tüm adayların tempolu ve yoğun iş ortamına uyum sağlayabilecek pozisyona uygun olmalarını, zaman yönetimi konusunda başarılı olmalarını, sorumluluk bilincinin gelişmiş olmasını, inan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli olmasını, bankanın misyon ve vizyonunun iyi bir şekilde temsil edilmesini, ekip çalışmalarında başarılı olmalarını, analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olmasını istemektedir.

Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Adaylar İstanbul’da istihdam edilecek olup, başvurular ise 1 Şubat 2018 tarihinde sona erecektir.

Şekerbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-hazine-yonetmen-yardimcisi-yonetmeni-1930109?

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,368BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler