Ana Sayfa Krediler Türkiye İş Bankası’ndan Anında Onaylanan 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Türkiye İş Bankası’ndan Anında Onaylanan 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

-

Türkiye İş Bankası, internet üzerinden hızlı bir şekilde başvuru gerçekleştirebileceğiniz avantajlı bir ihtiyaç kredisi ürünü sunuyor.

Türkiye İş Bankası acil nakit ihtiyacı gereken durumlarda rahatlıkla kredi temin edilebilecek bir seçenek sunuyor. Bankanın mobil uygulaması olan İşCep üzerinden ya da Türkiye İş Bankası İnetnet Bankacılığı vasıtasıyla pratik bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirilmesine olanak sağlayan banka, şubeye gitmeden kredi çekilmesine yardımcı oluyor.

Anında kredi kampanyası dahilinde internet şubesine giriş yapan kullanıcıların Kredilerim kategorisinin altında yer alan “Anında Kredi Başvurusu” kanalı vasıtasıyla, mobil uygulamaya giriş yapan kullanıcıların ise krediler Krediler kategorisinin altında yer alan “Anında Kredi Başvurusu” kanalı vasıtasıyla kredi başvurusu yapmalarına olanak sağlayan Türkiye İş Bankası, 25 bin Türk Lirası’na kadar tüm ihtiyaç kredilerinizin onaylanması halinde anında hesabınıza aktarıyor.

Şubeye gitmeden kredi çekmek isteyenler için oldukça avantajlı olanaklar sunan Türkiye İş Bankası, temin edeceğiniz ihtiyaç kredinizi 48 aya kadar vadelendirmenize olanak sağlıyor. Haftanın her günü, her saati kredi başvurusu gerçekleştirmenize olanak sağlayan banka, onaylanan kredinizi de anında vadesiz TL hesabınıza aktararak, kullanımınıza sunuyor.

Sigortalı/Sigortasız 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Türkiye İş Bankası’ndan temin edeceğiniz 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için 24 ay vade seçeneğini tercih edip, sigorta yaptırmanız halinde 24 ay vade seçeneği için bankanız tarafından uygulanacak aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,49 olurken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 516 Türk Lirası’na, toplam geri ödeme yapacağınız miktar ise 12 bin 386 Türk Lirası’na tekabül ediyor. 24 ay vade seçeneğinde sigorta talebinde bulunmamanız halinde banka tarafından uygulanacak aylık ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,54’e yükselirken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 520 Türk Lirası’na, toplam geri ödeme yapılacak miktar ise 12 bin 472 Türk Lirası’na ulaşıyor.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,390BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,420TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler