Ana SayfaKredilerGaranti Bankası'ndan Kışa Özel Faiz Oranları ile Kredi Kampanyası!

Garanti Bankası’ndan Kışa Özel Faiz Oranları ile Kredi Kampanyası!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası, müşterileri kış mevsiminde tüm ihtiyaçlarını karşılayabilsinler diye 48 aya kadar uzanan ödeme imkanları ile ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Kış Kredisi Kampanyası düzenleyen Garanti Bankası, müşterilerinin bütçelerini yormadan, aylık gelirlerin yüzde 50’sini aşmayacak şekilde taksitlendirme imkanı sağlıyor.

Kış kredisi kampanyasının faiz oranları yüzde 1,39’dan başlıyor. İhtiyaç kredisi faiz oranları müşterilerin kredi findeks notuna göre değişiklik gösteriyor. Kredi findeks notu yüksek olanlar için yüzde 1,39 oranında, düşük olanlar için ise yüzde 1,59 oranında faiz uygulanıyor. Findeks notu ise kişilerin önceki dönemlerinde yapmış oldukları kredi ve kredi kartı ödemelerinin düzenli olup olmaması, ödemelerin eksik olup olmaması ve çeşitli özelliklere göre değişkenlik gösteriyor.

Kampanya dahilinde sunulan bir diğer avantaj ise anında kredi imkanıdır. Bireyler banka şubelerine kadar gitmeden hızlı kredi başvurusunda bulunabiliyor. Hızlı başvuru için ise bankanın internet bankacılığı ya da mobil bankacılık kanalları kullanılıyor. Bankanın krediyi onaylaması durumunda da talep edilen kredi tutarı müşterilerin hesaplarına banka şubelerine gitmeden yatırılıyor.

25.000 TL Kış Kredisi Kampanyası

Garanti Bankası’nın düzenlediği kampanya dahilinde 4 yıl vadeli ödeme planı ile 25 bin TL tutarında finansman temin eden kişilerin aylık kredi taksit ödemesi 799,86 TL oluyor. Kişilerin kredi ödemeleri süresince sigorta yaptırmaları, dosya masrafları için ise temin edilen tutarın binde beşi kadar tahsis ücreti ödemesi yapmaları gerekiyor. Tahsis ücreti 125 TL olup, sigorta dahil diğer tüm ödemelerin toplamı ortalama olarak 381,25 TL oluyor. Yıllık toplam maliyet oranı yüzde 25,8382 olup, kredinin geri ödeme tutarı ise 32 bin 524,88 TL’ye tekabül ediyor.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.