Ana SayfaKredilerGaranti Bankası'ndan Kışa Özel Faiz Oranları ile Kredi Kampanyası!

Garanti Bankası’ndan Kışa Özel Faiz Oranları ile Kredi Kampanyası!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası, müşterileri kış mevsiminde tüm ihtiyaçlarını karşılayabilsinler diye 48 aya kadar uzanan ödeme imkanları ile ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Kış Kredisi Kampanyası düzenleyen Garanti Bankası, müşterilerinin bütçelerini yormadan, aylık gelirlerin yüzde 50’sini aşmayacak şekilde taksitlendirme imkanı sağlıyor.

Kış kredisi kampanyasının faiz oranları yüzde 1,39’dan başlıyor. İhtiyaç kredisi faiz oranları müşterilerin kredi findeks notuna göre değişiklik gösteriyor. Kredi findeks notu yüksek olanlar için yüzde 1,39 oranında, düşük olanlar için ise yüzde 1,59 oranında faiz uygulanıyor. Findeks notu ise kişilerin önceki dönemlerinde yapmış oldukları kredi ve kredi kartı ödemelerinin düzenli olup olmaması, ödemelerin eksik olup olmaması ve çeşitli özelliklere göre değişkenlik gösteriyor.

Kampanya dahilinde sunulan bir diğer avantaj ise anında kredi imkanıdır. Bireyler banka şubelerine kadar gitmeden hızlı kredi başvurusunda bulunabiliyor. Hızlı başvuru için ise bankanın internet bankacılığı ya da mobil bankacılık kanalları kullanılıyor. Bankanın krediyi onaylaması durumunda da talep edilen kredi tutarı müşterilerin hesaplarına banka şubelerine gitmeden yatırılıyor.

25.000 TL Kış Kredisi Kampanyası

Garanti Bankası’nın düzenlediği kampanya dahilinde 4 yıl vadeli ödeme planı ile 25 bin TL tutarında finansman temin eden kişilerin aylık kredi taksit ödemesi 799,86 TL oluyor. Kişilerin kredi ödemeleri süresince sigorta yaptırmaları, dosya masrafları için ise temin edilen tutarın binde beşi kadar tahsis ücreti ödemesi yapmaları gerekiyor. Tahsis ücreti 125 TL olup, sigorta dahil diğer tüm ödemelerin toplamı ortalama olarak 381,25 TL oluyor. Yıllık toplam maliyet oranı yüzde 25,8382 olup, kredinin geri ödeme tutarı ise 32 bin 524,88 TL’ye tekabül ediyor.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
64TakipçilerTakip Et
2,238TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımı!

Banka, İstanbul'daki şubeleri için banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Garanti BBVA Müşteri...

QNB Finansbank 45 İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alacak!

İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...

Asgari Ücret Zammında 4 Farklı Senaryo!

Asgari ücret zammıyla alakalı olarak bütün gözler 5 Haziran’a TÜİK tarafından açıklanacak olan enflasyon...

TEB Lise Mezunu Makam Şoförü Alımı Yapacak!

Türk Ekonomi Bankası TEB lise mezunu çok sayıda personel alımları yapıyor. Hem TEB hem de diğer banka personel alımları, banka iş ilanları, banka sınavları ve banka iş başvurularına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kuveyt Türk Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Kuveyt Türk Katılım Bankası, İstanbul'un Anadolu yakasında Çağrı Merkezi Müdürlüğünde görevlendirmek için banka personel alımları yapacak.

TÜRK-İŞ Açıkladı: Açlık Sınırı 10 bin 362 TL Oldu!

TÜRK-İŞ tarafından açıklanan verilere göre 4 kişilik bir çekirdek ailenin aylık gıda masraflarını içeren...