Garanti Bankası’ndan Kışa Özel Faiz Oranları ile Kredi Kampanyası!

Garanti Bankası, müşterileri kış mevsiminde tüm ihtiyaçlarını karşılayabilsinler diye 48 aya kadar uzanan ödeme imkanları ile ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Kış Kredisi Kampanyası düzenleyen Garanti Bankası, müşterilerinin bütçelerini yormadan, aylık gelirlerin yüzde 50’sini aşmayacak şekilde taksitlendirme imkanı sağlıyor.

Kış kredisi kampanyasının faiz oranları yüzde 1,39’dan başlıyor. İhtiyaç kredisi faiz oranları müşterilerin kredi findeks notuna göre değişiklik gösteriyor. Kredi findeks notu yüksek olanlar için yüzde 1,39 oranında, düşük olanlar için ise yüzde 1,59 oranında faiz uygulanıyor. Findeks notu ise kişilerin önceki dönemlerinde yapmış oldukları kredi ve kredi kartı ödemelerinin düzenli olup olmaması, ödemelerin eksik olup olmaması ve çeşitli özelliklere göre değişkenlik gösteriyor.

Kampanya dahilinde sunulan bir diğer avantaj ise anında kredi imkanıdır. Bireyler banka şubelerine kadar gitmeden hızlı kredi başvurusunda bulunabiliyor. Hızlı başvuru için ise bankanın internet bankacılığı ya da mobil bankacılık kanalları kullanılıyor. Bankanın krediyi onaylaması durumunda da talep edilen kredi tutarı müşterilerin hesaplarına banka şubelerine gitmeden yatırılıyor.

25.000 TL Kış Kredisi Kampanyası

Garanti Bankası’nın düzenlediği kampanya dahilinde 4 yıl vadeli ödeme planı ile 25 bin TL tutarında finansman temin eden kişilerin aylık kredi taksit ödemesi 799,86 TL oluyor. Kişilerin kredi ödemeleri süresince sigorta yaptırmaları, dosya masrafları için ise temin edilen tutarın binde beşi kadar tahsis ücreti ödemesi yapmaları gerekiyor. Tahsis ücreti 125 TL olup, sigorta dahil diğer tüm ödemelerin toplamı ortalama olarak 381,25 TL oluyor. Yıllık toplam maliyet oranı yüzde 25,8382 olup, kredinin geri ödeme tutarı ise 32 bin 524,88 TL’ye tekabül ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.