JP Morgan’ın 5 Yıllık Hedefleri! 400 Şube, 4.000 İstihdam!

Google Haberlere Abone Ol:

JP Morgan, önümüzde 5 yıllık süreçteki hedeflerini açıkladı.

Önümüzde 5 yıllık dönemde toplamda 400 tane yeni şube açma hedefi olduğunu açıklayan JP Morgan, bununla birlikte de 4 bin kişilik istihdam hedeflediğini bildirdi.

JP Morgan Chase’nin 5 Yıllık Hedefleri

Amerika Birleşik Devleti Bankaları’ndan biri olan JP Morgan Chase, 2018 yılından 2022 yılına kadar 20 milyar dolar değerinde yatırım yapacaklarını açıkladı.

Yapılan açıklamalara göre banka, söz konusu dönemde yeni şehirlerde ve eyaletlerde toplamda 400 tane daha yeni şube açmayı hedefliyor. Açılan şubelerde de yeni istihdam imkanı yaratma istiyor. JP Morgan, 400 yeni şubesinde toplamda 4 bin kişiyi istihdam etmek istiyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan JP Morgan Chase Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Jamie Dimon, hem sağlıklı hem de güçlü bir şirkete sahip olduklarını, bu nedenle de hem uzun vadeli hem de sürdürülebilir yatırım yapmayı sağlayabildiklerini ifade etti.

Seçkin işgücüne çok daha fazla yatırım yapacakları için heyecanlı olduklarını söyleyen Jamie Dimon, aynı zamanda da ABD pazarlarına açılacakları için de son derece heyecanlı olduklarını, yerel işlere borçlar verdiklerini, aynı zamanda da desteklediklerini, bankacılık, kredi verme ve tasarruf ile müşterilerine her zaman yardımcı olduklarını söyledi.

JP Morgan Sosyal Sorumluluk Projelerine 1,75 Milyar Dolar Destek Verdi

Şuanda mevcut durumda 23 tane ABD eyaletinde 5 bin 130 tane şubesi olan JP Morgan’ın ilerleyen 5 yıllık süreçte de 15 ile 20 arasında değişen bir pazar açma hedefleri olduğu belirtildi. Ayrıca banka yaptığı açıklamalarda sosyal sorumluluk projelerine verdikleri desteklerden de bahsetti. 5 yılda projelere verdiklerini destekleri yüzde 40 oranında artırdıklarını ve bu sürede toplamda 1,75 milyar dolar değerinde destek sağladıklarını söyledi.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.