Fibabanka En Az Önlisans Mezunu Telemarketing Uzman Yardımcısı Alımı Yapacak!

Fibabanka tarafından duyurulan banka iş ilanı vasıtasıyla, telefon ile satış yapma aşamasında görevlendirilecek Telemarketing Uzman Yardımcısı kadrosuna personel alımı yapılacak.

Fibabanka, bankanın sahip olduğu ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmek üzere Telemarketing Uzman Yardımcısı kadrosuna banka personeli alımı yapacak. Banka, alım yapılacak olan kadro için birtakım şartlar sunuyor.

Fibabanka, telefon satış çağrılarında görevlendirilmek üzere yapacağını banka personeli alımında, sigorta ürünleri satışı konusunda deneyimli olan adayların iş başvurusu yapmalarını talep ediyor.

İş başvurusunda bulunacak adaylar arasından ikna gücü yüksek olan adayların ön planda tutulacağını ifade eden Fibabanka, müşteri odaklı çalışma sergileyebilecek, rekabetçiliğe sahip olan adaylar arasından tercih gerçekleştirecek. Gelişime ve değişime açık olan adayların başvuruda bulunmasını talep eden Fibabanka, iletişim yeteneği kuvvetli olan adayların ve düzgün diksiyona sahip olmalarını talep ediyor.

Banka personeli alım aşamasında iş başvurusunda bulunacak olan adayların, takım çalışmasına yatkın olmasına, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilmesine ve erkek adaylar için de askerlik görevinin tamamlanmış olmasına önem veriliyor.

Fibabanka Personel Alımı İş Tanımı

Fibabanka tarafından duyurulan banka iş ilanı vasıtasıyla istihdam edilecek olan adayların, banka imajını ön planda tutarak, bankanın sahip olduğu ürünlerin nezaket kuralları çerçevesinde satışının gerçekleştirilmesini talep ediyor. Adayların hem gelen aramaları karşılamaları, hem de dış aramalar yapmalarını talep eden Fibabanka, yeni müşterileri bankaya kazandırabilmek adına çalışmalar yapılmasını talep ediyor.

Fibabanka tarafından 1 Şubat 2018 tarihinde güncellenen banka iş ilanına, aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 25 Mart 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-telemarketing-uzman-yardimcisi-1966848

İlgili:  TEB Aktif Satış Temsilcisi Personel Alımları!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.