Kamu Personellerine Özel 450 TL Taksitle İhtiyaç Kredisi Şekerbank’tan!

Google Haberlere Abone Ol:

Şekerbank, kamuda istihdam eden müşterilerine özel 4 yıla kadar uzanan ödeme planları ile uygun faiz oranlı ihtiyaç kredisi sunuyor.

Başlıklar

50.000 TL’ye Kadar Kredi İmkanı!

Kamu personellerine özel 50 bin Türk Lirasına kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan Şekerbank, yüzde 1,66 oranında faiz uyguluyor. Sabit faizli ihtiyaç kredisi sunulup, piyasada meydana gelen faiz değişimlerinden ya da alınan kredi tutarı ile düzenlenen geri ödeme planlarına göre faiz oranları değişmiyor. Ancak bankanın müşteri özelinde faiz oranlarında değişiklik yapma hakkı bulunuyor.

Azami vade süresi 48 ay olup, 48 aydan daha uzun süreli ödeme planı düzenlenmiyor.

Kredi Başvurusu banka şubelerinden yapılıyor. Başvuru esnasında kişilerin kamuda çalıştıklarını gösteren belgeyi getirmeleri isteniyor. Bu belgeye ek olarak aynı zamanda kimlik cüzdanı ile gelir belgesinin de getirilmesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Şekerbank 3 Farklı İl için Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Kredi alt limiti belirlenmemiş olup, kredi dosya masrafları için tek seferlik olmak şartı ile tahsis ücreti temine ediliyor. Bu ücret ise kredi tutarının azami binde beşine tekabül ediyor.

15.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı

Kamu personellerinin 48 ay vadeli ödeme planı ile 15 bin Türk Lirası tutarında Şekerbank’tan temin etmiş oldukları kredi için aylık ödemeleri gereken kredi taksit tutarı 488,23 Türk Lirası oluyor. Toplamda geri ödenmesi gereken tutar ise 23 bin 435,13 Türk Lirası olarak hesaplanıyor. 15 bin TL 36 ay vadeli ödeme planı ile alındığı zaman 587,74 Türk Lirası aylık kredi tutarı, 21 bin 158,53 Türk Lirası ise toplamda ödenecek tutar oluyor. Tahsis ücreti ise 75 Türk Lirasına tekabül ediyor.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.