Anasayfa Krediler Kamu Personellerine Özel 450 TL Taksitle İhtiyaç Kredisi Şekerbank'tan!

Kamu Personellerine Özel 450 TL Taksitle İhtiyaç Kredisi Şekerbank’tan!

Şekerbank, kamuda istihdam eden müşterilerine özel 4 yıla kadar uzanan ödeme planları ile uygun faiz oranlı ihtiyaç kredisi sunuyor.

50.000 TL’ye Kadar Kredi İmkanı!

Kamu personellerine özel 50 bin Türk Lirasına kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan Şekerbank, yüzde 1,66 oranında faiz uyguluyor. Sabit faizli ihtiyaç kredisi sunulup, piyasada meydana gelen faiz değişimlerinden ya da alınan kredi tutarı ile düzenlenen geri ödeme planlarına göre faiz oranları değişmiyor. Ancak bankanın müşteri özelinde faiz oranlarında değişiklik yapma hakkı bulunuyor.

Azami vade süresi 48 ay olup, 48 aydan daha uzun süreli ödeme planı düzenlenmiyor.

Kredi Başvurusu banka şubelerinden yapılıyor. Başvuru esnasında kişilerin kamuda çalıştıklarını gösteren belgeyi getirmeleri isteniyor. Bu belgeye ek olarak aynı zamanda kimlik cüzdanı ile gelir belgesinin de getirilmesi gerekiyor.

Kredi alt limiti belirlenmemiş olup, kredi dosya masrafları için tek seferlik olmak şartı ile tahsis ücreti temine ediliyor. Bu ücret ise kredi tutarının azami binde beşine tekabül ediyor.

15.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı

Kamu personellerinin 48 ay vadeli ödeme planı ile 15 bin Türk Lirası tutarında Şekerbank’tan temin etmiş oldukları kredi için aylık ödemeleri gereken kredi taksit tutarı 488,23 Türk Lirası oluyor. Toplamda geri ödenmesi gereken tutar ise 23 bin 435,13 Türk Lirası olarak hesaplanıyor. 15 bin TL 36 ay vadeli ödeme planı ile alındığı zaman 587,74 Türk Lirası aylık kredi tutarı, 21 bin 158,53 Türk Lirası ise toplamda ödenecek tutar oluyor. Tahsis ücreti ise 75 Türk Lirasına tekabül ediyor.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

one × 1 =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,768BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,053TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,568TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler