Ana Sayfa Gündem Bonds & Loans’dan HSBC’ye 11 Farklı Finansman İçin Ödül!

Bonds & Loans’dan HSBC’ye 11 Farklı Finansman İçin Ödül!

-

HSBC tarafından geçtiğimiz yıl Türkiye’de koordinasyonu gerçekleştirilen 11 adet yapılandırılmış finansman işlemi için Bonds & Loans tarafından ödüllendirme yapıldı.

HSBC, 11 farklı ödüle ev sahipliği yaptı. Borç ve sermaye piyasaları, yapılandırılmış finansman işlemleri için Türkiye’de gerçekleştirilen işlemler arasında en iyilerin belirlendiği “2018 Türkiye Bonds & Loans Ödülleri”nde HSBC Bankası’nda 11 adet ödül verildi.

HSBC’ye sunulan ödüller arasında; finansal kuruluşlar, sendikasyon kredisi, ticaret ve ihracat finansmanı, satın alma finansmanı, proje finansmanı, uluslararası tahvil ve İslami sermaye piyasaları kategorileri için 11 adet işlem için ödül sunuldu. Sunulan ödüllerde HSBC Bankası koordine görevinde yer aldı.

HSBC Bankası tarafından konu hakkında yapılan açıklamada görüşlerine yer veren HSBC Türkiye Genel Müdürü Selim Kervancı, HSBC’nin küresel ağı, bilgi birikimi ve sahip olduğu deneyim eşliğinde dünya genelindeki tüm müşterilerine küresel düzeyde fırsatlar sunmaya devam ettiklerini, müşterilerinin yatırımlarını değerlendirmeleri, yatırımlarını büyütmeleri ve uluslararası düzeydeki pazarlara açılmaları için olanaklar sunduklarını ifade etti.

2017’de 11 Milyar Dolar’lık Yapılandırma Başarısı!

HSBC’nin müşterileri için hedeflerini gerçekleştirme aşamasında önemli destekler sunduğunu ifade eden Kervancı, müşterilerinin büyümesi ile birlikte Türkiye ekonomisine değer katmayı ana planlarına koyduklarını, 2017 yılında 11 milyar Dolar’a tekabül eden yapılandırılmış finansman işlemi için aracılık etmeyi başardıklarını, Türkiye’nin sahip olduğu büyük potansiyelin uluslararası pazarlarda tanıtmaya devam ettiklerini, uygulamaya konulması planlanmakta olan ve yatırım aşamasında kullanılabilecek olan farklı finansman modellerini de Türkiye’ye getirme konusunda çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Kervancı, açıklamalarını hem Türkiye ekonomisine, hem de bankacılık sektörüne elde edilen başarılar için değer katarak katkıda bulunmaya devam edeceklerini vurgulayarak noktaladı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,413BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,418TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler