Bonds & Loans’dan HSBC’ye 11 Farklı Finansman İçin Ödül!

HSBC tarafından geçtiğimiz yıl Türkiye’de koordinasyonu gerçekleştirilen 11 adet yapılandırılmış finansman işlemi için Bonds & Loans tarafından ödüllendirme yapıldı.

HSBC tarafından geçtiğimiz yıl Türkiye’de koordinasyonu gerçekleştirilen 11 adet yapılandırılmış finansman işlemi için Bonds & Loans tarafından ödüllendirme yapıldı.

HSBC, 11 farklı ödüle ev sahipliği yaptı. Borç ve sermaye piyasaları, yapılandırılmış finansman işlemleri için Türkiye’de gerçekleştirilen işlemler arasında en iyilerin belirlendiği “2018 Türkiye Bonds & Loans Ödülleri”nde HSBC Bankası’nda 11 adet ödül verildi.

HSBC’ye sunulan ödüller arasında; finansal kuruluşlar, sendikasyon kredisi, ticaret ve ihracat finansmanı, satın alma finansmanı, proje finansmanı, uluslararası tahvil ve İslami sermaye piyasaları kategorileri için 11 adet işlem için ödül sunuldu. Sunulan ödüllerde HSBC Bankası koordine görevinde yer aldı.

HSBC Bankası tarafından konu hakkında yapılan açıklamada görüşlerine yer veren HSBC Türkiye Genel Müdürü Selim Kervancı, HSBC’nin küresel ağı, bilgi birikimi ve sahip olduğu deneyim eşliğinde dünya genelindeki tüm müşterilerine küresel düzeyde fırsatlar sunmaya devam ettiklerini, müşterilerinin yatırımlarını değerlendirmeleri, yatırımlarını büyütmeleri ve uluslararası düzeydeki pazarlara açılmaları için olanaklar sunduklarını ifade etti.

2017’de 11 Milyar Dolar’lık Yapılandırma Başarısı!

HSBC’nin müşterileri için hedeflerini gerçekleştirme aşamasında önemli destekler sunduğunu ifade eden Kervancı, müşterilerinin büyümesi ile birlikte Türkiye ekonomisine değer katmayı ana planlarına koyduklarını, 2017 yılında 11 milyar Dolar’a tekabül eden yapılandırılmış finansman işlemi için aracılık etmeyi başardıklarını, Türkiye’nin sahip olduğu büyük potansiyelin uluslararası pazarlarda tanıtmaya devam ettiklerini, uygulamaya konulması planlanmakta olan ve yatırım aşamasında kullanılabilecek olan farklı finansman modellerini de Türkiye’ye getirme konusunda çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Kervancı, açıklamalarını hem Türkiye ekonomisine, hem de bankacılık sektörüne elde edilen başarılar için değer katarak katkıda bulunmaya devam edeceklerini vurgulayarak noktaladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.