Türkiye İş Bankası’ndan Anında, Belgesiz 20.000 TL İhtiyaç Kredisi

Türkiye İş Bankası, yüzde 1,49’dan başlayan faiz oranlarıyla maksimum 30 bin Türk Lirasına kadar banka şubesine kadar gidilmeden anında kredi başvurusu yapılan finansman imkanı sağlıyor.

Türkiye İş Bankası, yüzde 1,49’dan başlayan faiz oranlarıyla maksimum 30 bin Türk Lirasına kadar banka şubesine kadar gidilmeden anında kredi başvurusu yapılan finansman imkanı sağlıyor.

Anında ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen Türkiye İş Bankası, kampanya dahilinde aynı zamanda sigorta yapılmasını da zorunlu tutmuyor. Kredinin geri ödemelerinde sigorta yaptıranlar için uygulanan faiz oranı yüzde 1,49, yaptırmayanlar için ise yüzde 1,54 oluyor.

İhtiyaç kredisi başvurusu hem bankanın İşCep mobil uygulamasından hem internet şubesinden hem de banka şubesinden yapılabilinmektedir. Anında kredi başvurularının onaylanması halinde banka müşterilerinin hesaplarına banka şubelerine gelmelerine gerek kalmadan kredilerini hesaplarına yatırmaktadır. Banka şubelerine gidip başvuru yapacak kişilerin ise nüfus cüzdanları ile gelir belgelerini yanlarına bulundurmaları istenmektedir.

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunulup, kredi ödemeleri ise kişilerin bütçelerine uygun olarak hazırlanmaktadır. Şubesiz ve belgesiz kredi imkanı sağlanıp, 7 gün 24 saat kredi başvurusunda bulunmak mümkündür.

Türkiye İş Bankası’ndan Anında 20.000 TL İhtiyaç Kredisi

Bankanın düzenlendiği kredi kampanyası kapsamında temin edilen 36 ay vadeli 20 bin Türk Lirası kredi için aylık kredi ödemesi sigorta yapılması durumunda 758 Türk Lirası, yapılmaması durumunda ise 766 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır. Toplamda ödenecek olan anapara tutarı sırası ile 27 bin295 Türk Lirası ile 27 bin 563 Türk Lirası, yıllık maliyet oranları ise yüzde 24,1688 ile yüzde 25,0518, tahsis ücreti ise 100 TL olmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.