Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB, En Az Lisans Mezunu Personel Alımları Yapacak!

TEB, En Az Lisans Mezunu Personel Alımları Yapacak!

-

Türk Ekonomi Bankası (TEB), bünyesinde tam zamanlı görevlendirmek üzere Yurt İçi Transferler Yönetici Yardımcısı/Yetkilisi alımları yapacak.

Finans departmanında görevlendirme üzere personel alımları yapacak olan TEB, başvurusunu şartlara uygun gördüğü adayları uzman pozisyonunda görevlendirecek olup, adayların en az lisans mezunu olmaları istenmektedir.

TEB Personel Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanına ilişkin olarak adayların yetkili alanında en az 2 senelik tecrübelerinin bulunması istenmektedir. Buna ek olarak aynı zamanda en az da 4 senelik Şube Operasyon tecrübelerinin olması istenmektedir.

Banka iş başvurusu yapacak tüm adayların Orta seviyede İngilizce bilgilerinin olması istenip, yoğun iş temposuna uyum sağlamaları, esnek çalışma saatlerine çalışabilecek pozisyona uygun olmaları, 10 parmak veya çok hızlı bir şekilde klavye kullanabiliyor olmaları istenmektedir. İnsan ilişkilerine önem veren banka, başvuru yapacak adayların da aynı önemi vermelerini, her zaman pozitif olmalarını, yapıcı olup, zaman yönetiminde başarılı olmaları istenmektedir.

Söz konusu banka personel alımları kapsamında tüm adayların her zaman dikkatli ve son derece titiz olmaları istenip, sosyal ilişki kurma ve geliştirme konusunda başarılı, her zaman yeni fikirler üretebilme potansiyeline sahip, ekip çalışmalarında başarılı, öğrenmeye  ve gelişmeye her zaman açık, proaktif bakış açılarının gelişmiş, uyum ve mevzuat kurallarına hakim olmaları istenmektedir. Başvuru yapacak erkek adayların ise askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olmaları istenip, tüm adayların sistem kullanma yeteneklerinin olması istenmektedir.

Banka İş Başvuruları Ne Zaman Sona Erecek?

TEB tarafından yayınlanan iş ilanına başvuru yapacak adayların alanları konusunda en az 2 en fazla ise 6 senelik tecrübeleri olması istenip, son başvuru tarihi ise 28 Nisan olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra banka şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçecektir.

TEB tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-yurt-ici-transferler-yonetici-yardimcisi-yetkilisi-1994885

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler