TEB, En Az Lisans Mezunu Personel Alımları Yapacak!

Google Haberlere Abone Ol:

Türk Ekonomi Bankası (TEB), bünyesinde tam zamanlı görevlendirmek üzere Yurt İçi Transferler Yönetici Yardımcısı/Yetkilisi alımları yapacak.

Finans departmanında görevlendirme üzere personel alımları yapacak olan TEB, başvurusunu şartlara uygun gördüğü adayları uzman pozisyonunda görevlendirecek olup, adayların en az lisans mezunu olmaları istenmektedir.

TEB Personel Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanına ilişkin olarak adayların yetkili alanında en az 2 senelik tecrübelerinin bulunması istenmektedir. Buna ek olarak aynı zamanda en az da 4 senelik Şube Operasyon tecrübelerinin olması istenmektedir.

Banka iş başvurusu yapacak tüm adayların Orta seviyede İngilizce bilgilerinin olması istenip, yoğun iş temposuna uyum sağlamaları, esnek çalışma saatlerine çalışabilecek pozisyona uygun olmaları, 10 parmak veya çok hızlı bir şekilde klavye kullanabiliyor olmaları istenmektedir. İnsan ilişkilerine önem veren banka, başvuru yapacak adayların da aynı önemi vermelerini, her zaman pozitif olmalarını, yapıcı olup, zaman yönetiminde başarılı olmaları istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Söz konusu banka personel alımları kapsamında tüm adayların her zaman dikkatli ve son derece titiz olmaları istenip, sosyal ilişki kurma ve geliştirme konusunda başarılı, her zaman yeni fikirler üretebilme potansiyeline sahip, ekip çalışmalarında başarılı, öğrenmeye  ve gelişmeye her zaman açık, proaktif bakış açılarının gelişmiş, uyum ve mevzuat kurallarına hakim olmaları istenmektedir. Başvuru yapacak erkek adayların ise askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olmaları istenip, tüm adayların sistem kullanma yeteneklerinin olması istenmektedir.

Banka İş Başvuruları Ne Zaman Sona Erecek?

TEB tarafından yayınlanan iş ilanına başvuru yapacak adayların alanları konusunda en az 2 en fazla ise 6 senelik tecrübeleri olması istenip, son başvuru tarihi ise 28 Nisan olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra banka şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçecektir.

TEB tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans İş İlanları: 2022 Haziran (Güncel)

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-yurt-ici-transferler-yonetici-yardimcisi-yetkilisi-1994885

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.