Şekerbank’tan Emeklilere Özel Masrafsız Kredi!

Ülkemizde yıllardır bankacılık sektöründe hizmet veren, tüm müşterilerine özel kredi kampanyaları düzenleyen Şekerbank, emekli müşterilerinin bireysel harcamaları için ihtiyaç kredisi sunuyor.

Ülkemizde yıllardır bankacılık sektöründe hizmet veren, tüm müşterilerine özel kredi kampanyaları düzenleyen Şekerbank, emekli müşterilerinin bireysel harcamaları için ihtiyaç kredisi sunuyor.

Uygun Faiz Oranları!

Emekli aylıklarını Şekerbank’tan alanlara özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlenip, uygun faiz oranları uygulanmaktadır. Emekli kredi kampanyası faiz oranı yüzde 1,59’dan başlamaktadır. 3 aydan 24 aya kadar olan ödeme planlarında yüzde 1,59 oranında, 24 aydan 60 aya kadar olan ödeme planlarında ise yüzde 1,62 oranında faiz uygulanmaktadır. Faizler piyasadaki faiz değişimleri, alınan kredi tutarına göre değişmeyip, sadece düzenlenen geri ödeme planına göre değişmemektedir. Ancak bankanın kişi özelinde faiz oranlarını değiştirmek hakkı bulunmaktadır.

Masrafsız Kredi İmkanı!

60 ay vadeli emekli kredisi sunan banka, müşterilerinin aylıklarına en uygun ödeme planlarını hazırlayıp sunmaktadır. Aynı zamanda kampanya kapsamında dosya masrafı ücreti alınmamaktadır. Masrafsız ihtiyaç kredisi sunulup, başvurular ise sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. Başvuru sırasında kişilerin sadece nüfus cüzdanlarını yanlarında getirmeleri yeterli olmaktadır.

Şekerbank’tan Emeklilere Özel 10.000 TL Kredi

Şekerbank’ın düzenlediği kredi kampanyası dahilinde temin edilen 10 bin Türk Lirası finansman için 60 ay vadeli geri ödeme planı düzenlendiğinde aylık kredi ödemesi yüzde 1,62 faiz oranı ile  261,83 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır. Vade sonunda ödenmesi gereken toplam tutar ise 15 bin 709,95 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Dosya masrafı ücreti tahsil edilmeyip, emeklilerin sigorta yaptırmaları istenmektedir. Ancak sigorta ödemeleri kişilerin demografik bilgilerine göre farklılık göstermektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.