Akbank, En Az Lise Mezunu Personel Alımları Yapacak! Son Başvuru 3 Nisan!

Akbank, İstanbul’daki şubelerinde görevlendirmek üzere en az lise mezunu banka personel alımları yapacak.

Akbank, İstanbul’daki şubelerinde görevlendirmek üzere en az lise mezunu banka personel alımları yapacak.

Akbank Personel Alımları ve Detayları

Hizmet departmanında görevlendirmek üzere banka iş ilanı yayımlayan Akbank, sürekli ve tam zamanlı istihdam imkanı tanıyarak, Şoför alımları yapacak.

Banka iş başvurusu yapacak adayların en az lise mezunu olmaları istenip, şoförlük konusunda tüm adayların önceki dönemlerinde deneyim sahibi olmuş olmaları istenmektedir. Aynı zamanda da B sınıfı ehliyet sahibi olunması, insan ilişkilerinin iyi olması, iletişimlerin kuvvetli olması, dikkatli ve sabırlı olmaları, zaman yönetiminde iyi olup, sorumluluk bilincinin gelişmiş olunması istenmektedir.

İstanbul Lokasyonlu Banka İş İlanı

İstanbul’da istihdam edilecek adayları yapacakları banka iş başvurusunun uygun görülmesi halinde İstanbul’da ikamet etmeleri ya da bu lokasyonda ikamet edebilecek pozisyona uygun olmaları istenmektedir.

Ekip çalışmalarında başarılı, ekibe uyum sağlama, bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde temsil edilebilinmesi istenip, herhangi bir yaş kriteri ya da başka bir alanda tecrübe aranmamaktadır.

Adayların araçların teknik özellikleri hakkında bilgi sahibi olmaları, dakik olmaları, temsil yeteneklerinin güçlü olması, diksiyonlarının düzgün olması, prezantabl olmaları istenmektedir. Sigara konusunda da kriter belirtilmemiş olup, ileri ve güvenli sürüş teknikleri konusunda bilgi sahibi olan, deneyim sahibi olan kişilerin başvuruları ön değerlendirmeye alınır.

İlgili:  Akbank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Akbank Şoför Alımları için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Yayımlanan banka iş ilanı için son başvuru tarihi 3 Nisan 2018 Salı olarak belirlenmiştir. 3 Nisan’dan sonra ise banka şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçecektir.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-sofor-2003635

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.