Yapı Kredi Bankası 2 Kişiyi San Francisco’ya Gönderiyor!

0

Yapı Kredi Bankası, ilgi çekici bir çekilişi imza atıyor. Banka, Yapı Kredi Mobil uygulamasında yapay zeka robotu olan Gary’i bulan kullanıcılar arasından belirlenecek talihlileri Silicone Valley’e gönderecek.

Yapı Kredi Bankası, dijital bankacılık alanında önemli başarıla imza atmaya devam ediyor. Müşterilerinin dikkatini çekebilmek adına oldukça sıradışı bir çekiliş düzenleyen banka, 5 Mart – 15 Nisan 2018 tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil uygulmasına giriş yapıp, yapay zeka robotu Gary’i bulan kullanıcılar arasından çekilişle belirlenecek bir kullanıcıya, geleceğin teknolojilerinin üretim merkezi olan, birçok dünya devi firmanın merkezinin bulunduğu San Francisco’daki Silikon Vadisi (Silicone Valley)’e gönderecek.

Yapı Kredi Mobil’in yapay zeka robotu olan Gary, düzenlenne kurgu gereği Yapı Kredi Bankası’nın sahip olduğu teknolojileri kıskanmasını merkezine alan reklam filmleri ile devam ederken, yeni hazırlanan bir reklam filminde de Gary’i geliştirne bilim insanı Jim JR’nin robotun kaybolduğunu, bulan kişiyi de Silikon Vadisi’ne göndereceğini söylemesi ile tanıtıldı. Oldukça eğlenceli bir reklam filmi ile tanıtım yapan Yapı Kredi Bankası, çekilişi de YouTube hesabı üzerinden paylaştığı video ile duyurdu.

Çekilişe katılmak isteyen Yapı Kredi müşterileri, Yapı Kredi Mobil’e giriş yaptıktan sonra, Gary’nin bulunduğu kampanya görselini uygulamanın içerisinde bulmaları gerekiyor. Kampanya görseline tıklayan her kullanıcı, çekilişe katılmaya hak kazanmış oluyor. Çekiliş sonuçları 20 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilecek çekilişten sonra açıklanacak iken, banka iki kişiyi Yapı Kredi davetlisi olarak Silikon Vadisi’ne götürecek. Talihliler, beş gün boyunca Silikon Vadisi Hızlandırma Programı kapsamında, iş yapma kültürünü, yatırımcılarla ilişki geliştirme konularının işleneceği bilgiler alıp, start-up firmalarla görüşme olanağı yakalayacak.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın