Ana SayfaGündemYapı Kredi Bankası 2 Kişiyi San Francisco'ya Gönderiyor!

Yapı Kredi Bankası 2 Kişiyi San Francisco’ya Gönderiyor!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası, ilgi çekici bir çekilişi imza atıyor. Banka, Yapı Kredi Mobil uygulamasında yapay zeka robotu olan Gary’i bulan kullanıcılar arasından belirlenecek talihlileri Silicone Valley’e gönderecek.

Yapı Kredi Bankası, dijital bankacılık alanında önemli başarıla imza atmaya devam ediyor. Müşterilerinin dikkatini çekebilmek adına oldukça sıradışı bir çekiliş düzenleyen banka, 5 Mart – 15 Nisan 2018 tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil uygulmasına giriş yapıp, yapay zeka robotu Gary’i bulan kullanıcılar arasından çekilişle belirlenecek bir kullanıcıya, geleceğin teknolojilerinin üretim merkezi olan, birçok dünya devi firmanın merkezinin bulunduğu San Francisco’daki Silikon Vadisi (Silicone Valley)’e gönderecek.

Yapı Kredi Mobil’in yapay zeka robotu olan Gary, düzenlenne kurgu gereği Yapı Kredi Bankası’nın sahip olduğu teknolojileri kıskanmasını merkezine alan reklam filmleri ile devam ederken, yeni hazırlanan bir reklam filminde de Gary’i geliştirne bilim insanı Jim JR’nin robotun kaybolduğunu, bulan kişiyi de Silikon Vadisi’ne göndereceğini söylemesi ile tanıtıldı. Oldukça eğlenceli bir reklam filmi ile tanıtım yapan Yapı Kredi Bankası, çekilişi de YouTube hesabı üzerinden paylaştığı video ile duyurdu.

Çekilişe katılmak isteyen Yapı Kredi müşterileri, Yapı Kredi Mobil’e giriş yaptıktan sonra, Gary’nin bulunduğu kampanya görselini uygulamanın içerisinde bulmaları gerekiyor. Kampanya görseline tıklayan her kullanıcı, çekilişe katılmaya hak kazanmış oluyor. Çekiliş sonuçları 20 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilecek çekilişten sonra açıklanacak iken, banka iki kişiyi Yapı Kredi davetlisi olarak Silikon Vadisi’ne götürecek. Talihliler, beş gün boyunca Silikon Vadisi Hızlandırma Programı kapsamında, iş yapma kültürünü, yatırımcılarla ilişki geliştirme konularının işleneceği bilgiler alıp, start-up firmalarla görüşme olanağı yakalayacak.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.