Türkiye Finans Çok Sayıda Gişe Yetkilisi Yardımcısı Alımı Yapacak!

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye Finans Katılım Bankası, birçok şubesinde istihdam etmek üzere gişe yetkili yardımcısı kadrosuna banka personeli alımı gerçekleştirecek.

Gişe Yetkilisi Yardımcısı Alımında Aranan Şartlar

Faizsiz bankacılık alanında Türkiye’de önde gelen kurumlar arasında yer alan Türkiye Finans Katılım Bankası, bu sektörde çalışmaya istekli olan, üniversitelerin dört yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmuş, bankanın misyon ve vizyonunu temsil edebilecek düzeyde banka personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Banka iş başvurusu yapacak olan adayların 1 Ocak 1991 ve sonrasında doğmuş olmasına önem veren banka, adayların insan ilişkilerinde başarılı olmasına, güler yüzlü olmasına, iletişim konusunda yeteneklerini geliştirmiş olmasına, prezantabl bir kişiliğe sahip olmasına dikkat ediyor. Aynı zamanda yeniliklere olan açıklığı, sürekli olarak bireylerin kendini geliştirme eğiliminde olmasına önem veren banka, ekip çalışması ile uyum sağlayabilecek, sorumluluk bilinci yüksek olan, MS Office programlarını da etkin bir şekilde kullanabilen kişiler arasından tercih gerçekleştirecek.

İlginizi Çekebilir:  ING Bank İş İlanları: 2022 Haziran

Adayların iyi derecede İngilizce ve Arapça konuşabilmesini de önemseyen Türkiye Finans Katılım Bankası, deneyimsiz adaylar arasından işe alım gerçekleştireceğini belirtirken, erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış ya da en az iki yıllık tecilli olmasına önem veriyor.

Türkiye Finans İş ve İş Başvurusu Detayları

İşe alınacak olan adayları fon toplama, nakit işlemleri, havale yapma, EFT yapma, döviz alımı ve satımı, fatura ve vergi tahsilatı gibi gişe işlemlerinde görevlendireceğini belirten bankanın 14 Mart 2018 tarihinde açtığı banka personeli iş ilanına, aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 2 Mayıs 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-subeler-gise-yetkili-yrd-1942833

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.