Türkiye Finans Çok Sayıda Gişe Yetkilisi Yardımcısı Alımı Yapacak!

Türkiye Finans Katılım Bankası, birçok şubesinde istihdam etmek üzere gişe yetkili yardımcısı kadrosuna banka personeli alımı gerçekleştirecek.

Gişe Yetkilisi Yardımcısı Alımında Aranan Şartlar

Faizsiz bankacılık alanında Türkiye’de önde gelen kurumlar arasında yer alan Türkiye Finans Katılım Bankası, bu sektörde çalışmaya istekli olan, üniversitelerin dört yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmuş, bankanın misyon ve vizyonunu temsil edebilecek düzeyde banka personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Banka iş başvurusu yapacak olan adayların 1 Ocak 1991 ve sonrasında doğmuş olmasına önem veren banka, adayların insan ilişkilerinde başarılı olmasına, güler yüzlü olmasına, iletişim konusunda yeteneklerini geliştirmiş olmasına, prezantabl bir kişiliğe sahip olmasına dikkat ediyor. Aynı zamanda yeniliklere olan açıklığı, sürekli olarak bireylerin kendini geliştirme eğiliminde olmasına önem veren banka, ekip çalışması ile uyum sağlayabilecek, sorumluluk bilinci yüksek olan, MS Office programlarını da etkin bir şekilde kullanabilen kişiler arasından tercih gerçekleştirecek.

Adayların iyi derecede İngilizce ve Arapça konuşabilmesini de önemseyen Türkiye Finans Katılım Bankası, deneyimsiz adaylar arasından işe alım gerçekleştireceğini belirtirken, erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış ya da en az iki yıllık tecilli olmasına önem veriyor.

Türkiye Finans İş ve İş Başvurusu Detayları

İşe alınacak olan adayları fon toplama, nakit işlemleri, havale yapma, EFT yapma, döviz alımı ve satımı, fatura ve vergi tahsilatı gibi gişe işlemlerinde görevlendireceğini belirten bankanın 14 Mart 2018 tarihinde açtığı banka personeli iş ilanına, aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 2 Mayıs 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-subeler-gise-yetkili-yrd-1942833

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personeller Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.