ING Bank Süreç Mükemmeliği Danışmanı Alımları Yapacak!

Google Haberlere Abone Ol:

ING Bank, İstanbul’da şubelerinde sürekli ve tam zamanlı görevlendirmek üzere Süreç Mükemmeliği Danışmanı-Kıdemli Danışman Alımları yapacak.

ING Bank Personel Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında başvuru yapacak adayların ileri seviyede hem sözlü hem de yazılı olmak üzere İngilizce bilgilerinin olması istenmektedir. İngilizce bilgisi olmayan adayların banka iş başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır

Görev alacakları bankacılık alanında en az 8 senelik deneyim sahibi olunması kriteri sunulmaktadır. Adaylar banka iş başvurularının kabul edilmesi kapsamında proje bazlı süreç analizleri yapacak olup, analizlerin geliştirilecek noktalarının tespitlerinin yapılması, yapılan tespitler doğrultusunda da iyileştirme fırsatlarının belirlenmesi istenmektedir. Bunların yanı sıra süreçlerin KPI’larını belirlenmesi, süreç yeterliliğinin takiplerinin sağlanması, gerekli olan tüm noktalarda aksiyon alınabilinmesi, Benchmark’ların toplanması ve toplanan Benchmark’ların karşılaştırmalarının yapılması, istihdam edilen bankacılık biriminde devamlı olarak iyileştirme aksiyonlarında onlara önderlik edilmesi, lean management yöntemlerinin birimdekilere aktarılmasının sağlanması yapılacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Burgan Bank Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Alınacak görevlere ilişkin banka iş başvurusunda bulunacak adayların ikna yeteneklerinin gelişmiş olması, kendilerine güvenmeleri, analitik düşünebilmeleri, öz farkındalıklarının yüksek olması, stresle başa çıkmayı başarabilmeleri, zaman yönetiminde başarılı olmaları, sorumluluk bilincinin gelişmiş olması, ekip çalışmalarında başarılı olmaları, insan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli olması, müşteri ve sonuç odaklı düşünmeleri, bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde temsil etmeleri istenmektedir.

ING Bank Personel Alımları için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Yayımlanan banka iş ilanı için son başvuru tarihi 18 Mayıs 2018 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

ING Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-surec-mukemmelligi-danisman-kidemli-danisman-2012020

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.