Türkiye Finans, Gezici Gişe Yetkili Yardımcısı İş İlanı! Son Başvuru: 19 Mayıs!

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye Finans Katılım Bankası, bankanın Gezici Gişe Yetkili Yardımcısı kadrolarında görevlendirmek üzere banka personel alımları yapacak.

Gezici Gişe Yetkili Yardımcısı alımları yapacak olan Türkiye Finans, banka iş başvurusu yapacak adayların üniversitelerin örgün 4 yıllık lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun olmalarını istemektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanına başvuruda bulunacak tüm adayların 01.01.1991 ve sonraki yıllarda doğmuş olmalarını isteyen banka, bu tarihten önce doğan adayların başvurularını değerlendirmeye almayacaktır.

Söz konusu banka personel alımları kapsmaında tüm adayların seyahat engellerinin olmaması, her zaman müşteri, kalite ve sonuç odaklı çalışma performansı göstermeleri, her zaman dinamik ve aktif, güler yüzlü olmaları, insan ilişkilerinin iyi, iletişimlerinin son derece kuvvetli olması, ekip çalışmalarında başarılı ve uyumlu olmaları istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank En Az Lise Mezunu Bireysel Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Banka iş başvurusu yapacak adayların bankanın vizyon ile misyonunu iyi bir şekilde temsil etmeleri istenip, sorumluluk bilincinin gelişmiş olması, zaman yönetiminde başarılı olmaları, istihdam edilecekleri şube kapsamında o lokasyona ulaşım sorunu yaşamamaları, yenilikçi ve yaratıcı olmaları, sistemli çalışabilmeleri, ifade güçlerinin yüksek olması istenmektedir.

Başvuru yapacak erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış yahut en az 2,5 seneliğine tecil ettirmiş olmaları istenmektedir. Adayların görev alacakları alan kapsamında deneyimlilik şartı aranmayıp, şartlara uygun olup başvurusu kabul edilecek adaylar uzman yardımcı pozisyonunda göreve başlayacaklardır.

Türkiye Finans Gezici Gişe Yetkili Yardımcısı Alımı için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Yayımlanan banka iş ilanı için son başvuru tarihi 19 Mayıs 2018 olarak belirlenmiş olup, bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Şekerbank 3 Farklı İl için Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-gezici-gise-yetkili-yrd-2013538

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.