Türkiye Finans, Gezici Gişe Yetkili Yardımcısı İş İlanı! Son Başvuru: 19 Mayıs!

0

Türkiye Finans Katılım Bankası, bankanın Gezici Gişe Yetkili Yardımcısı kadrolarında görevlendirmek üzere banka personel alımları yapacak.

Gezici Gişe Yetkili Yardımcısı alımları yapacak olan Türkiye Finans, banka iş başvurusu yapacak adayların üniversitelerin örgün 4 yıllık lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun olmalarını istemektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanına başvuruda bulunacak tüm adayların 01.01.1991 ve sonraki yıllarda doğmuş olmalarını isteyen banka, bu tarihten önce doğan adayların başvurularını değerlendirmeye almayacaktır.

Söz konusu banka personel alımları kapsmaında tüm adayların seyahat engellerinin olmaması, her zaman müşteri, kalite ve sonuç odaklı çalışma performansı göstermeleri, her zaman dinamik ve aktif, güler yüzlü olmaları, insan ilişkilerinin iyi, iletişimlerinin son derece kuvvetli olması, ekip çalışmalarında başarılı ve uyumlu olmaları istenmektedir.

Banka iş başvurusu yapacak adayların bankanın vizyon ile misyonunu iyi bir şekilde temsil etmeleri istenip, sorumluluk bilincinin gelişmiş olması, zaman yönetiminde başarılı olmaları, istihdam edilecekleri şube kapsamında o lokasyona ulaşım sorunu yaşamamaları, yenilikçi ve yaratıcı olmaları, sistemli çalışabilmeleri, ifade güçlerinin yüksek olması istenmektedir.

Başvuru yapacak erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış yahut en az 2,5 seneliğine tecil ettirmiş olmaları istenmektedir. Adayların görev alacakları alan kapsamında deneyimlilik şartı aranmayıp, şartlara uygun olup başvurusu kabul edilecek adaylar uzman yardımcı pozisyonunda göreve başlayacaklardır.

Türkiye Finans Gezici Gişe Yetkili Yardımcısı Alımı için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Yayımlanan banka iş ilanı için son başvuru tarihi 19 Mayıs 2018 olarak belirlenmiş olup, bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-gezici-gise-yetkili-yrd-2013538

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın