Ana SayfaGündemDaha Yeşil Bir Gelecek için Garanti Bankası-TEMA Vakfı İşbirliğince Bonus Ormanı Projesi!

Daha Yeşil Bir Gelecek için Garanti Bankası-TEMA Vakfı İşbirliğince Bonus Ormanı Projesi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası ile TEMA Vakfı arasında yeni bir projenin hayata geçirilmesi planlanıyor. Söz konusu proje Bonus Ormanı Projesi olup, doğanın korunması, doğanın daha fazla ağaçlandırılması hedefleniyor.

Ekstreniz e-postayla gelsin, Bonus Ormanı’na Fidan olsun sloganı ile start verilen proje kapsamında bankanın kredi kartı müşterilerinin ekstrelerini yalnızca e-posta kanalı ile alarak Bonus ormanına katkı sağlamaları, doğal varlıkların korunması amaçlanıyor. Kişilerin kampanyaya katılım sağlayabilmeleri için ise, büyük harfler ile kabul yazıp, mail ve doğum yıllarını 3340’a mesaj atmaları gerekiyor. Kampanyaya katılım için aynı zamanda Bonus Flaş uygulaması, bankanın internet sitesi ve şubeleri ile mobil uygulaması da kullanılabiliniyor.

Kağıt İsrafı Minimum Seviyeye Düşecek

Garanti Bankası ile TEMA vakfı arasında iş birliği kapsamında faaliyete geçen projede, basılı ekstrelerini mail kanalı ile almak isteyen kişiler için Çanakkale Doğandere’de oluşturulan Bonus Ormanı’na fidan dikiliyor. Basılmayan her bir ekstre ile de kağıt israfının minimum seviyeye düşürülmesi hedefleniyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Işıl Akdemir Evlioğlu, sürdürebilirliği temel alan, bunu yapacakları tüm faaliyetlerine entegre etmek için ellerinden geleni yapan, bu alanda da ülkeye örnek olmaya çalışan bir kurum olduklarını, iş süreçleri ile doğaya sağlanacak olan her bir katkının, sürdürülebilir bir toplum ile gelecek için önemli olduğunu, hem doğayı hem de doğal varlıkların korunmasının sorumluluk olduğunu, faaliyete geçirdikleri Bonus Orman Projesinin kendilerini çok fazla heyecanlandırdığını, söz konusu proje ile kart sahibi müşterilerine daha yeşil bir gelecek olma adına teşviklerin sağlanmasını hedeflediklerini söyledi.

İlk sırada toprak olmak üzere tüm doğal varlıkları korumak için çalıştıklarını söyleyen TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç ise, özel sektörün vermiş olduğu desteklerin de sürdürülebilir bir gelecek için doğaya önemli ölçütlerde katkılar sağladığını, bu kapsamda da Garanti Ödeme Sistemlerinde çok değerli bir ağaçlandırma çalışmasının gerektirdiğini, doğaya gösterilen hassasiyet nedeniyle Garanti Ödeme Sistemleri’ne ve emeği bulunan herkese teşekkürlerini ilettiğini söyledi.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
63TakipçilerTakip Et
2,250TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Banka Mülakatında Başarılı Olmanın Sırrı Soruları Bilmekten Geçer!

Bankaların düzenlediği sınavlar, mezun olunan bölümler gibi birçok şartı başarılı bir şekilde arkada bırakan bankacı adayları, genellikle mülakat aşamasında bir takım sorunlar yaşamaktadır. Bu yüzden banka mülakatında sorulan sorulara genel bir yaklaşım ile bilgilendirme yapmak istedik.

Bankalar EYT’liler için Yarışıyor: EYT Destek Kredisi Hazırlandı!

Neredeyse 2,5 milyon insanın EYT’den faydalanarak emekli olması, bankalardaki rekabet ortamını artırdı. Bir yandan...

4 Banka Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

2023 yılı güncel banka iş ilanları arasında yer alan duyurulara göre 4 banka Müfettiş...

Bireysel Kredi

Düzenli bir gelire sahip olan gerçek kişiler ticari olmayan her türlü mal ve hizmet...

Akbank Yeni Mezun Yönetici Adayı Alımları Başladı!

Akbank, banka personel alımları gerçekleştirmeye devam ediyor. Banka iş ilanları kapsamında yeni bir ilan...

TCMB, O Bankalardan Aylık Rapor Alacak!

Bankalar, raporlama sistemi çerçevesinde 5 milyon TL ve üzeri kredi limitine sahip olan tüzel...