Ana SayfaGündemDaha Yeşil Bir Gelecek için Garanti Bankası-TEMA Vakfı İşbirliğince Bonus Ormanı Projesi!

Daha Yeşil Bir Gelecek için Garanti Bankası-TEMA Vakfı İşbirliğince Bonus Ormanı Projesi!

-

Garanti Bankası ile TEMA Vakfı arasında yeni bir projenin hayata geçirilmesi planlanıyor. Söz konusu proje Bonus Ormanı Projesi olup, doğanın korunması, doğanın daha fazla ağaçlandırılması hedefleniyor.

Ekstreniz e-postayla gelsin, Bonus Ormanı’na Fidan olsun sloganı ile start verilen proje kapsamında bankanın kredi kartı müşterilerinin ekstrelerini yalnızca e-posta kanalı ile alarak Bonus ormanına katkı sağlamaları, doğal varlıkların korunması amaçlanıyor. Kişilerin kampanyaya katılım sağlayabilmeleri için ise, büyük harfler ile kabul yazıp, mail ve doğum yıllarını 3340’a mesaj atmaları gerekiyor. Kampanyaya katılım için aynı zamanda Bonus Flaş uygulaması, bankanın internet sitesi ve şubeleri ile mobil uygulaması da kullanılabiliniyor.

Kağıt İsrafı Minimum Seviyeye Düşecek

Garanti Bankası ile TEMA vakfı arasında iş birliği kapsamında faaliyete geçen projede, basılı ekstrelerini mail kanalı ile almak isteyen kişiler için Çanakkale Doğandere’de oluşturulan Bonus Ormanı’na fidan dikiliyor. Basılmayan her bir ekstre ile de kağıt israfının minimum seviyeye düşürülmesi hedefleniyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Işıl Akdemir Evlioğlu, sürdürebilirliği temel alan, bunu yapacakları tüm faaliyetlerine entegre etmek için ellerinden geleni yapan, bu alanda da ülkeye örnek olmaya çalışan bir kurum olduklarını, iş süreçleri ile doğaya sağlanacak olan her bir katkının, sürdürülebilir bir toplum ile gelecek için önemli olduğunu, hem doğayı hem de doğal varlıkların korunmasının sorumluluk olduğunu, faaliyete geçirdikleri Bonus Orman Projesinin kendilerini çok fazla heyecanlandırdığını, söz konusu proje ile kart sahibi müşterilerine daha yeşil bir gelecek olma adına teşviklerin sağlanmasını hedeflediklerini söyledi.

İlk sırada toprak olmak üzere tüm doğal varlıkları korumak için çalıştıklarını söyleyen TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç ise, özel sektörün vermiş olduğu desteklerin de sürdürülebilir bir gelecek için doğaya önemli ölçütlerde katkılar sağladığını, bu kapsamda da Garanti Ödeme Sistemlerinde çok değerli bir ağaçlandırma çalışmasının gerektirdiğini, doğaya gösterilen hassasiyet nedeniyle Garanti Ödeme Sistemleri’ne ve emeği bulunan herkese teşekkürlerini ilettiğini söyledi.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,367BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler