Şekerbank’tan Emekli Maaşı Alanlara Özel Masrafsız 50.000 TL Kredi!

Google Haberlere Abone Ol:

Şekerbank, emekli aylıklarını kendi bankasından alan kişiler için avantajlı faiz oranları ve düşük faiz oranı ile tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kredi kampanyası düzenledi.

Emekli kredi kampanyası düzenleyen Şekerbank, kampanya dahilinde 50 bin Türk Lirasına kadar finansman desteği vermektedir. Tatilden eğitime, sağlıktan alışverişe kadar tüm bireysel harcamalarda kullanılacak kredide uygulanan faiz oranı yüzde 1,59’dan başlamaktadır. Faiz oranları vadelere göre değişiklik göstermektedir. 24 aya kadar olan tüm vadelendirmelerde yüzde 1,59 oranında, 24 aydan 60 aya kadar olan vadelendirmelerde ise yüzde 1,62 oranında faiz uygulanmaktadır. Aynı zamanda da temin edilen kredi tutarının maksimum binde beşi kadar alınan kredi dosya masrafı ücretini almamaktadır. Yani masrafsız ihtiyaç kredisi sunulmaktadır.

Piyasadaki faiz kurlarının hareketlendirmelerden ihtiyaç kredisi faiz oranlarını değiştirmeyen banka, azami 60 aya yani 5 yıla kadar kredi ödeme süresi tanımaktadır. Şekerbank emekli kredisi başvurusu ise sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. Başvuru sırasında kişilerin nüfus cüzdanlarını getirmeleri yeterli olmaktadır. Ancak banka kredi değerlendirmesi sonrasında kişi özelinde ek teminatlar ile kefil talep edebilmektedir. Kefil talep edilmesi durumunda kefil olacak bireylerin nüfus cüzdanlarını, gelir belgelerini ve ikametgah belgelerini getirmeleri gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Şekerbank 3 Farklı İl için Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Şekerbank’tan Emeklilere Özel 50.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı

Şekerbank’ın düzenlendiği emekli kredi kampanyası dahilinde 5 yıl vadeli ödeme planı ile 50 bin Türk Lirası kredi temin eden kişilerin aylık ödeyecekleri kredi taksit tutarı yüzde 1,62 faiz oranı ile bin 309,16  Türk Lirası, toplamda ödeyecekleri tutar ise 78 bin 549,77 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır. 50 bin TL 4 yıl vadeli ödeme planı ile temin edildiği zaman söz konusu ödemeler sırası ile bin 506,64  Türk Lirası ile 72 bin 318,71 Türk Lirası olmaktadır.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…