Şekerbank’tan Emekli Maaşı Alanlara Özel Masrafsız 50.000 TL Kredi!

Şekerbank, emekli aylıklarını kendi bankasından alan kişiler için avantajlı faiz oranları ve düşük faiz oranı ile tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kredi kampanyası düzenledi.

Emekli kredi kampanyası düzenleyen Şekerbank, kampanya dahilinde 50 bin Türk Lirasına kadar finansman desteği vermektedir. Tatilden eğitime, sağlıktan alışverişe kadar tüm bireysel harcamalarda kullanılacak kredide uygulanan faiz oranı yüzde 1,59’dan başlamaktadır. Faiz oranları vadelere göre değişiklik göstermektedir. 24 aya kadar olan tüm vadelendirmelerde yüzde 1,59 oranında, 24 aydan 60 aya kadar olan vadelendirmelerde ise yüzde 1,62 oranında faiz uygulanmaktadır. Aynı zamanda da temin edilen kredi tutarının maksimum binde beşi kadar alınan kredi dosya masrafı ücretini almamaktadır. Yani masrafsız ihtiyaç kredisi sunulmaktadır.

Piyasadaki faiz kurlarının hareketlendirmelerden ihtiyaç kredisi faiz oranlarını değiştirmeyen banka, azami 60 aya yani 5 yıla kadar kredi ödeme süresi tanımaktadır. Şekerbank emekli kredisi başvurusu ise sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. Başvuru sırasında kişilerin nüfus cüzdanlarını getirmeleri yeterli olmaktadır. Ancak banka kredi değerlendirmesi sonrasında kişi özelinde ek teminatlar ile kefil talep edebilmektedir. Kefil talep edilmesi durumunda kefil olacak bireylerin nüfus cüzdanlarını, gelir belgelerini ve ikametgah belgelerini getirmeleri gerekmektedir.

Şekerbank’tan Emeklilere Özel 50.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı

Şekerbank’ın düzenlendiği emekli kredi kampanyası dahilinde 5 yıl vadeli ödeme planı ile 50 bin Türk Lirası kredi temin eden kişilerin aylık ödeyecekleri kredi taksit tutarı yüzde 1,62 faiz oranı ile bin 309,16  Türk Lirası, toplamda ödeyecekleri tutar ise 78 bin 549,77 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır. 50 bin TL 4 yıl vadeli ödeme planı ile temin edildiği zaman söz konusu ödemeler sırası ile bin 506,64  Türk Lirası ile 72 bin 318,71 Türk Lirası olmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.