Türkiye İş Bankası’ndan 2 Ülkeye Daha İnovasyon Merkezi!

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, Londra ile Çin’e inovasyon merkezi açacaklarını açıkladı.

Yakın zamanda Çin’e inovasyon merkezi açacaklarını söyleyen Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, benzer şekilde Londra’ya da açacaklarını, bunların sadece finansman için planlanmadığını, hem bağlantılı hem de bağlantısız çok sayıda işi aynı anda götürmek istediklerini söyledi.

Bali: Dijitalleşme=Aracısızlaşma

Uludağ Ekonomi Zirvesi’ne katılım gösteren Bali, Dijitalleşme Çağında Fırsatlar konulu oturumda açıklamalarda bulundu. Dijitalleşmeyi aracısızlaşma olarak tanımlayan Bali, bunun her yeri ilgilendirdiğini, tüm fikirlere açık olunması gerektiğini, zihin olarak ilk aşamada onaylamayan bir üslubumuzun olmaması gerektiğini, ilk aşamada kabul edilmesi, bir şeyin doğruluğunun ispatlanmaması gerektiğini, bir şeyin yanlış olduğunun ispatlanması gerektiğini, geriye kalan için de çalışmaların devam etmesi gerektiğini söyledi. Geriye kalan için çalışmanın devam ediyor olması daha geniş bir bakış açısını beraberinde getireceğini söyleyen Bali, kendilerinin şuan bunun için çalıştıklarını, bu kapsamda devamlı olarak iş modelini sorguladıklarını söyledi.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Uzman Yardımcısı Sınavı Düzenliyor!

Bali: Önemli Olan Teknolojik Değişim

Zamanlarının büyük bir kısmını mevcut durumda var olan işlerinin oluşturduğu imkanlar ya da maruz kalabilecekleri engellere harcamaları gerektiğini söyleyen Bali, çalışma arkadaşlarına her zaman gelecek nesiller kendilerinin iyi mevduat toplayıp iyi kredi verdiklerini konuşmayacaklarını, bunun gibi sebeplerden dolayı kimsenin kimseyi hatırlamayacağını, asıl önemli olan konunun teknolojik değişim olduğunu söylediğini, dijitalleşme yönetim komitelerinin bulunduğunu, 1 ya da 2 seneyi aşan süredir yoğun bir konsantrasyonlarının olduğunu, bunların somut olarak sonuçlarının da bulunduğunu, örnek olarak da Silikon Vadisi’ndeki inovasyon merkezini söyledi. Onu açmalarının üzerinden birkaç sene geçtiğini söyleyen Bali, Silikon Vadisi’nde çalışanların robotik endüstriyeller, yazılımlar, yapay zeka gibi konular üzerine çalıştıklarını söyledi.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.