OdeaBank Genel Müdürlüğü Görevine Mert Öncü Atandı

Google Haberlere Abone Ol:

Bank Audi’nin Türkiye’deki iştiraki olan Odeabank’ın Genel Müdürlüğü görevine Mert Öncü atandı.

Bankacılık sektörünün çeşitli alanlarında 24 senelik tecrübesi olan ve bu zaman zarfında farklı farklı pozisyonlarda yöneticilik yapan Öncü, 2011 senesinden bugüne kadar Yapı Kredi Bankası’nın Hazine ve Finansal Kurumlar’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi olarak görevine devam ediyordu. Önceki dönemlerde Yapı Kredi’de Para ve Döviz Piyasaları Grup Direktörü olarak çalışan Öncü, sektördeki kariyerine ise Koçbank’ta başladı. İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Öncü, 1993 ile 1994 dönemleri arasında öğretim görevlisi olarak istihdam ettiği DePaul Üniversitesi’nden MBA, 2001 senesinde de Marmara Üniversitesi’nden doktora derecelerini aldı.

Mert Öncü’nün yeni Genel Müdür olarak atanması kapsamında açıklamalarda bulunan OdeaBank Yönetim Kurulu Başkanı ve Bank Audi Yönetim Kurulu Başkanı ve Grup CEO’su Samir Hanna ise, Bank Audi Yönetim Kurulu adına, Mert Öncü’nün Odeabank ve Bank Audi Grubu’na katılmasından ötürü mutluluk duyduğunu, OdeaBank’ın 6 senedir devam ettirdiği faaliyetlerde ülkenin en rekabetçi ve en yenilikçi bankalarından biri olduğunu, Mert Öncü’nün liderlik özelliği ve yüksek performansı ile bankanın daha da büyüyeceğini inandığını söyledi.

İlginizi Çekebilir:  2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Öncü ise, söz konusu önemli gelişim aşamasında OdeaBank ailesine katıldığı için çok heyecanlı olduğunu, paydaşlar ile müşterilerin yararına olacak, Türk ekonomisinin gelişmesine katkı sağlayacak bir şekilde bankanın müşteri sayısını ve piyasa erişimini yükseltmek için çalışmalarda bulunacağını söyledi.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…