Garanti Emeklilik Deneyimsiz “BİRİKİM VE GÜVENCE UZMANLARI” arıyor

Garanti Sigorta ve Emeklilik grubu ülkemizde uzun yıllardır sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren ve başarılarını her geçen yıl katlayarak devam ettiren yapısı ile, yeni acenta ve genel müdürlük bünyesinde deneyimsiz yeni çalışma arkadaşları istihdam edeceğini açıklamıştır.

Günümüzde emeklilik sistemi ve sigorta yatırımları rövaçda olup, her türlü ihtiyaca yönelik sunulan imkanlar dahilin de toplumumuz geleceğini güvence altına almak istemektedir. Garanti Emeklilik geçtiğimiz dönemlerde olduğu gibi yeni personeline yatırım yaparak, kaliteli birer sigortacı portföyü oluşturmak istemektedir. Bu kurumda görev alacak yeni çalışma arkadaşları gerekli eğitim süreçlerini tamamladıktan sonra sektörün lider kurumlarından olan Garanti Emekliliğin bir parçası olabilecektir.

Bankacılık ve sigortacılık bölümü 2 yıllık üniversite mezunlarının da değerlendirileceği bu sigortacılık iş ilanı ile ilgili firmanın belirttiği detaylar şu şekilde açıklanmaktadır;

Lisans mezunu ve/ veya önlisans mezunu üniversitelerin alakalı bölümlerinden mezun olmuş,
İnsan iletişimi güçlü
İşine bağlı ve sorumluluk sahibi
Hedeflerine bağlı ve müşterilerin gereksinimlerine yanıt verebilecek
Erkek adaylar özelinde askerlik ile bağlantısı olmayan yada en az 2 yıl ertelenmiş

Garanti Emeklilik ve Sigorta iş ilanlarına BİRİKİM VE GÜVENCE UZMANI için başvurularınızı aşağıdaki bağlantıdan yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/garanti-emeklilik/birikim-ve-guvence-uzmani-deneyimsiz-is-ilani-i1398323/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.