Türkiye Finans Katılım Engelli Banka Personel Alımları Yapacak!

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye Finans Katılım Bankası, engelli banka personel alımları gerçekleştirecek. Banka tarafından yayımlanan banka iş ilanları hakkında detayları ve banka sınavlarına davet için gereken nitelikleri inceleyebilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım Bankası, ülke genelinde engelli banka personeli alımları gerçekleştirecek.

Türkiye Finans Katılım Bankası, şubelerinde ve genel müdürlüğündeki ilgili birimlerinde istihdam etmek üzere banka iş ilanları yayınladı. Banka iş başvurusu yapacak olan engellilerin, en az yüzde 40 ve üzerinde engele sahip olmasına, lakin bu engellerin verilecek görevleri yerine getirme konusunda mani olmamasına önem veriyor.

Başlıklar

Banka Personel Alımları Genel Kriterler

Banka iş ilanlarında belirtilen engelli banka personel alımları genel kriterleri arasında adayların Türkiye İş ve İşçi Bulma Kurumu (İŞKUR)’a kayıtlı olması talep ediliyor. Aynı zamanda en az ön lisans mezunu engelli adayların başvuru yapmaları talep edilirken, katılım bankacılığı alanında istekli olan, Türkiye Finans Katılım Bankası’nın misyon ve vizyonunu temsil edebilecek durumda olan, insan ilişkilerinde başarı gösterecek, güler yüzlü olan ve kolay iletişim kurabilen kişilerin banka iş başvurusu yapmaları talep ediliyor.

İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

İşe alım aşamasında adayların MS Office programlarını iyi derece kullanabilmelerini önemseyen Türkiye Finans Katılım Bankası, sorumluluk bilinci yüksek ve ekip çalışmasına yatkın olan adayların banka iş başvurusu yapmalarını talep ediyor.

Yapılacak olan banka mülakatına davet için banka iş başvurusu aşamasında adayların iletişim bilgilerini doğru girmeleri gerektiğini vurgulayan banka, banka sınavları ve banka mülakatları daveti için adaylara e-posta ya da SMS vasıtasıyla bilgi verileceğini belirtiyor.

Banka İş Başvurusu Detayları

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından 27 Nisan 2018 Cuma günü güncellenen banka personeli alım ilanına, aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 7 Haziran 2018 tarihine kadar banka iş başvurusu yapabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-genel-basvuru-engelli-871792
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...