Ana SayfaEkonomiErdoğan’ın Seçim Manifestosunda Ekonomiye Faiz Dopingi!

Erdoğan’ın Seçim Manifestosunda Ekonomiye Faiz Dopingi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan seçim manifestosunu açıkladı.

Erdoğan’dan Cari Açık ve Faizlerin Düşürüleceği Vaadi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, partisinin İstanbul’da düzenlenen Olağan Kongresi’ne katıldı. Erdoğan, AK Parti Kongresi’nde yaptığı konuşmada seçim manifestosunu da açıkladı. Türkiye ekonomisi ile ilgi maddelerin de yer aldığı manifesto cari açığın düşürülmesini ve faizlerin aşağı çekilecek olmasını da kapsıyor. 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan seçimlerle ilgili Ak Parti’nin manifestosunu açıklayan Erdoğan, piyasaları ve ülke ekonomisini rahatlatacak seçeneklerin de seçimden sonra hayata geçirileceğini söyledi.

Enflasyon Oranları Düşürülecek

Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan seçim manifestosunda ekonomi ile ilgili maddeler de yer alıyor. 24 Haziran seçimleri ile ilgili manifestoda Türkiye’ye yüksek ölçüde katma değer sağlayacak olan değeri yüksek ürünlerde yerli üretim oranının artırılacağı, enflasyon oranlarının düşürüleceği, banka faizlerinin mevcut orandan aşağı çekileceği, Türkiye’nin cari açığının düşürüleceği gibi maddeler bulunuyor. Erdoğan yaptığı konuşmada toprağını sıksan şühedanı fışkıracağı, nice destanların yazıldığı, türkülerin okunduğu Türkiye topraklarını aziz bildiklerini, verilen mücadele sırasında yılmadıklarını ve geriye bir adım dahi atmadıklarını, irade ve cesaretle Türkiye’yi ayağa kaldırdıklarını söyledi.

Türkiye Dünyaya Markalar Sunma Düzeyine Gelecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan seçim manifestosunu açıkladığı konuşmasında yerli ürün üretebilmenin faize harcanan paranın devletin kasasında kalması, yatırımlara ve sosyal yardımlara harcanarak millete geri döndürülmesi anlamına geldiğini, ayrıca IMF’in kapısında bekleyerek borç istememek olduğunu, savunma sanayinde dışa bağımlılığa son verdiklerini, seçimlerden sonra Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile Türkiye’nin yeniden yükselişe geçerek idealleri yönünde ilerleyeceğini, mili gelirin artacağını, ekonomik büyümenin ivme kazanacağını, yerli otomobil ve savunma sanayi alanındaki projelerinin en hızlı şekilde devreye gireceğini, Türkiye’nin dünyaya markalar sunma düzeyine geleceğini de ifade etti.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,206TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.