Anasayfa Banka İş İlanları Fibabanka Engelli Memur Alımları Yapıyor!

Fibabanka Engelli Memur Alımları Yapıyor!

Fibabanka, Genel Müdürlük ve İstanbul şubelerinin çeşitli bölümlerinde görevlendirmek için engelli banka personel alımları yapacak.

Fibabanka Engelli Banka Personel Alımları

Yayımlanan banka iş ilanları içinde engelli memur alımları da olan bankanın adaylarda aradığı kriterler bulunmaktadır. Bunlardan biri Türkiye İş Kurumu kayıtlı olmalarıdır. Bunun yanı sıra tüm adayların her zaman güler yüzlü, insan ilişkilerinin iyi, iletişimlerinin kuvvetli, ekip çalışmalarında uyumlu ve başarılı olmaları istenmektedir. MS Office programlarına son derece hakim olunması, bankanın misyon ve vizyonunu iyi bir şekilde temsil edebilmeleri, zaman yönetiminde başarılı olmaları, sorumluluk bilincinin gelişmiş olması, çalışacakları lokasyonda ikamet etmeleri ya da banka iş başvurularının onaylanması durumunda o lokasyonda ikamet etmeye uygun pozisyonda olmaları istenmektedir. Adaylar İstanbul’daki şubelerde görevlendirileceklerdir.

En lise mezunu banka personel alımları yapacak olan Fibabanka, özel sağlık sigortası, servis, yemek kartı, yemekhane ve hayat sigortası gibi yan hakları da sağlamaktadır. Çalışma saatleri hafta iç her gün 09.00 ile akşam 18.00 arası olup, adaylardan alanlarında deneyimlilik aranmamaktadır.

Banka İş Başvuruları Ne Zaman Son?

Yayımlanan banka iş ilanı için son başvuru tarihi 4 Haziran olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılıp, şartlara uygun olan adaylarla banka iletişime geçecektir.

https://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-engelli-memur-2028983

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,778BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,045TakipçilerTakip Et
12TakipçilerTakip Et
2,567TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler