Ana SayfaBanka İş İlanlarıFibabanka Engelli Memur Alımları Yapıyor!

Fibabanka Engelli Memur Alımları Yapıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Fibabanka, Genel Müdürlük ve İstanbul şubelerinin çeşitli bölümlerinde görevlendirmek için engelli banka personel alımları yapacak.

Fibabanka Engelli Banka Personel Alımları

Yayımlanan banka iş ilanları içinde engelli memur alımları da olan bankanın adaylarda aradığı kriterler bulunmaktadır. Bunlardan biri Türkiye İş Kurumu kayıtlı olmalarıdır. Bunun yanı sıra tüm adayların her zaman güler yüzlü, insan ilişkilerinin iyi, iletişimlerinin kuvvetli, ekip çalışmalarında uyumlu ve başarılı olmaları istenmektedir. MS Office programlarına son derece hakim olunması, bankanın misyon ve vizyonunu iyi bir şekilde temsil edebilmeleri, zaman yönetiminde başarılı olmaları, sorumluluk bilincinin gelişmiş olması, çalışacakları lokasyonda ikamet etmeleri ya da banka iş başvurularının onaylanması durumunda o lokasyonda ikamet etmeye uygun pozisyonda olmaları istenmektedir. Adaylar İstanbul’daki şubelerde görevlendirileceklerdir.

En lise mezunu banka personel alımları yapacak olan Fibabanka, özel sağlık sigortası, servis, yemek kartı, yemekhane ve hayat sigortası gibi yan hakları da sağlamaktadır. Çalışma saatleri hafta iç her gün 09.00 ile akşam 18.00 arası olup, adaylardan alanlarında deneyimlilik aranmamaktadır.

Banka İş Başvuruları Ne Zaman Son?

Yayımlanan banka iş ilanı için son başvuru tarihi 4 Haziran olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılıp, şartlara uygun olan adaylarla banka iletişime geçecektir.

https://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-engelli-memur-2028983
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,216TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.