Anasayfa Banka İş İlanları ING Bank Yeni Mezun Alımlar Yapıyor!

ING Bank Yeni Mezun Alımlar Yapıyor!

ING Bank, Genel Müdürlüğün IT birimlerinde görevlendirmek üzere yeni mezun banka personel alımları yapacak.

ING Bank Yeni Mezunu Banka Personel Alımları

Yayımlanan banka iş ilanları dahilinde ING Bank, bankanın Genel Müdürlük birimlerinde görevlenmek üzere yeni mezun banka personel alımları yapacak. Banka iş başvurusu yapacak adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir. Bu bölümler Bilgisayar Mühendisliği ve ilgili bölümleridir. Adayların ileri seviyede İngilizce bilgilerinin olmasını isteyen banka, tüm adayların her zaman farklı fikirlere sahip olmalarını istemektedir. İstanbul’da görevlendirilecek adayların bu lokasyonda ikamet etmeleri ya da başvurularının onaylanması halinde bu lokasyonda ikamet etmeye uygun pozisyonda olmaları istenmektedir. Kot giyip, spor ayakkabılarımla rahat bir şekilde çalışabilirim, haftada 2 gün evden çalışmak tam da bana göre diyen adayların banka iş başvurusu yapmasını isteyen ING Bank iş ilanları kapsamında erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları ya da en az 2 seneliğine tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Tecrübesiz banka personel alımları yapılacak olup, adayların yeni teknolojilerle çalışmak için hevesli ve heyecanlı olmaları, her zaman öğrenmeye ve araştırmaya meraklı olmaları, ekip çalışmalarında başarılı ve uyumlu olabilmeleri, insan ilişkilerinde başarılı olmaları, yüksek motivasyon sahibi olmaları istenmektedir. Şartlara uygun olan adaylarla banka iletişime geçecektir. Bu aşamada ING Bank tarafından işe alımlara kabul edilen adaylara bazı sorular yönlendirilecektir. Eğer adaylar bu aşamada başarılı olurlarsa işe alınmak için banka tarafından sms ya da mail yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

Banka İş Başvuruları Ne Zaman Son?

Yayımlanan ING Bank iş ilanları için son başvuru tarihi 20 Temmuz olarak belirlenmiştir.

ING Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-yeni-mezun-analist-yazilim-muh-altyapi-uzmani-2063939

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

14 + nineteen =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,778BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,045TakipçilerTakip Et
12TakipçilerTakip Et
2,567TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler