Ana SayfaBankacılıkAnadolubank İnternet Bankacılığı Başvurusu ve Hizmetler

Anadolubank İnternet Bankacılığı Başvurusu ve Hizmetler
A

-

Anadolubank internet bankacılığı başvurusu

Anadolubank, Türk bankacılık sektörünün en saygın,  dinamik ve genç kuruluşlarından biridir. Yıllardır bankacılık alanında kaliteli hizmetler veren Anadolubank, bu hizmetlerini çeşitli kanallar aracılığı ile sunmaktadır. Anadolubank internet şubesi, mobil şube, ATM, Anadolubank iletişim ve en yakın şube, bu hizmet kanallarındandır.

Anadolubank İnternet Bankacılığı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Anadolubank, müşterilerinin her türlü bankacılık işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilmeleri adına hazırlamış olduğu internet bankacılığı için ihtiyaç duyulan tek şey bireysel müşteriler için kullanıcı adı ya da T. C. kimlik numarası ile beraber müşteri şifresidir. Kurumsal müşteriler için şirket kodu, kullanıcı kodu/T. C. kimlik numarası ve şifredir. Bu bilgilere sahip olan banka müşterileri Anadolubank internet bankacılığı başvurusunu gerçekleştirerek dilediği her işlemi yerine getirebilmektedir.

 Anadolubank internet bankacılığı başvurusu yapabilmek için ise öncelikle bankanın resmi internet sitesine giriş yapılarak ekranın sağ üst köşesinde yer alan “İnternet Şubem” menüsünden bireysel ya da kurumsal bankacılık seçilmelidir. Böylelikle açılan ekrana gerekli bilgiler girilerek internet bankacılığına giriş yapılabilmektedir. Gerekli bilgilere sahip olmayan banka müşterileri ise Anadolubank telefon numarası üzerinden müşteri temsilcisi ile iletişime geçmektedir.

Anadolubank İnternet Bankacılığı Hizmetleri

Anadolubank internet bankacılığı hizmetleri, normal şubelerde olduğu üzere hemen hemen her konuyu kapsamaktadır. Anadolubank internet bankacılığını kullanan bir banka müşterisi, haftanın her gün ve günün her saati dilediği yerden sisteme giriş yaparak tüm bankacılık işlemlerini yerine getirebilmektedir. Örneğin; herhangi bir Anadolubank şubesine gitmeye, kefile ya da imaya gerek olmasan kredi başvurusu yapılabilen internet bankacılığında, kredi kartı talebinde bulunabilmek mümkündür. Ayrıca kredi kartı limit artırımı, fatura – kurum ödemeleri, vergi, SGK prim ödemeleri, şifre değişiklikleri, hesap açma – kapama işlemleri ve nicelerini yalnızca internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilmek mümkündür. Üstelik konu ile alakalı detaylı bilgiyi Anadolubank iletişim aracılığıyla edinebilmek de mümkündür.

Anadolubank İnternet Bankacılığı Şifre Alma ve Yenileme

Anadolubank internet bankacılığı için gerekli olan kullanıcı kodu ve şifre banka tarafından tahsis edilmektedir. Herhangi bir kullanıcı kodu ya da şifresi bulunmayan Anadolubank müşterileri bu bilgilere bankanın telefon bankacılığı hizmetleri aracılığı ile temin edebilmektedir. Bankanın müşteri temsilcisi ile görüşme gerçekleştirmek isteyenler için Anadoluank tel no; 0850 222 55 50’dir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol