Banka İş İlanları ICBC Turkey Bank Kurumsal Bankacılık Alanında Eleman Alımı Gerçekleştirecek!

ICBC Turkey Bank Kurumsal Bankacılık Alanında Eleman Alımı Gerçekleştirecek!

Son Güncelleme:

Son yıllarda dünya üzerinde en önemli bankalardan biri haline gelen ICBC Turkey Bank, yayımlamış olduğu bir ilan ile banka personel alımları gerçekleştireceğini ifade etti. Yayımlanan bu ilana göre ICBC Turkey Bank, Kurumsal Bankacılık alanında Yönetmen Yardımcısı alacak.

ICBC Turkey Bank, banka iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olduğu yeni bir ilan ile bünyesinde görevlendireceği ekip arkadaşları alacak. Alım yapılacak olan personeller Kurumsal Bankacılık alanında Yönetmen Yardımcısı olurken, alım yapılacak olan şehirler ise İstanbul ve Ankara olacak.

İşe Alınacak Olan Personellerde Hangi Şartlara Bakılacak?

ICBC Turkey Bank iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre, işe alınacak olan adaylarda bazı şartlar aranacak. Öncelikle banka bünyesinde Yönetmen Yardımcısı olarak görev alacak olan personellerin 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, iyi derecede İngilizce konuşabilen ve kurumsal pazarlama konusunda hem tecrübeli hem de çalışmaya istekli olması gerekecek. Öte yandan ICBC Turkey Bank, banka iş başvuruları kapsamında bu ilana başvuruda bulunan adaylar arasından çözüm ve hedef odaklı çalışabilen, kendisini ifade edebilen, iletişim becerileri kuvvetli olan ve analitik düşünme yeteneğine sahip olan adaylar tercih edilecek.

İşe Alınan Personeller Ne İş Yapacak?

ICBC Turkey Bank bünyesinde Kurumsal ve Ticari Bankacılık Grubu’na bağlı olarak Uzman/ Yönetmen Yardımcısı/ Yönetmen olarak istihdam edilecek olan personeller, mevcut müşterilerin memnuniyetini sağlamak, bankayı uygun şekilde temsil etmek, görevleri mevzuata ve yönetmeliklere uygun bir şekilde yerine getirmek ve görüşme raporları hazırlamak gibi çeşitli görevler üstlenecek.

İş ilanları arasında yer alan bu ilanın kendisine uygun olduğunu düşünen adaylar 20 Eylül 2018 tarihine kadar başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/icbc-turkey-kurumsal-bankacilik-yonetmen-yardimcisi-2105190

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,269BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,620TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,511TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler